Czyli muszę się pochwalić i podzielić z wami swoją radością. Powodem owej radości jest fakt obronienia się i zakończenia studiów z wynikiem bdb. na dyplomie HA!
Pzdr.
Szukaj
Czyli muszę się pochwalić i podzielić z wami swoją radością. Powodem owej radości jest fakt obronienia się i zakończenia studiów z wynikiem bdb. na dyplomie HA!
Pzdr.
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
Przykro nam![]()
Kiedys musiał się skończyć ten piękny okres w życiu![]()
Jaki kierunek, jeżeli można wiedzieć?
Amator, ale pełen zapału i chęci do działania - fotografowania
phi.. też mi wyczyn ! trzydzieści lat temu byłbyś gość, a dziś...
Tak czy siak, gratulacje![]()
Gratulacje. Kurcze, ja się tak cieszyłem 9 lat temu, ale ten czas leci...
Z ust mi to wyjąłeśTak czy siak nie wyskakuj tylko z pieczątką z "mgr" przed nazwiskiem, bo to w dzisiejszym czasie obciach
Na szczęście (a może raczej niestety) to się nie zmieniło...
FX/DX/CX/www
Na dalsze kształcenie zapraszamy do Urzędu Pracy i witamy w gigantycznym gronie bezrobotnych bez doświadczenia![]()
Pozdrawiam, Kamil
Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25
no bah!
anglistyka
a dziś jestem kucze magister- ale fakt faktem niektóre "uczelnie" produkują takie chodzące bezmózgowia z dyplomem... Sam już takich spotkałem na swojej drodze... Jednym słowem - masakra ale cóż począć - kasa.
a widzisz i tu się mylisz, bo z doświadczeniem... i pracą![]()
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
Współczuję .... sam skończyłem studia pół roku temu i wiem co to znaczy ... :P
D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
Moje wypociny
Oj! Jacy Wy młodzi jesteście!
Moje czasy studenckie odeszły wraz z połową lat 90-tych
GRATKI!
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Skontaktuj się z nami