Zobacz pełną wersję : Doping mechaniczny
W sumie żadna tam nowość ale temat dość frapujący - ciekawe czy to faktycznie pójdzie w tą stronę niedługo.... ?
http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,7963136,Rower_turbo_Fabiana_Cancellary__wi deo_.html
http://www.magazynrowerowy.pl/index.php?id=1242&backPID=391
Marian K
12-07-2010, 06:55
heh... niezłe jaja..
Podobno w kolarstwie, przy jednym osiąga się najepsze wyniki.Tak mówili w telewizorze,ale jak to sprawdzić.:)
Jednym słowem nigdy nie wiadomo co kto ma pod siodełkiem ;)))
Rafał_Sz
12-07-2010, 14:56
Ja chcę taki wynalazek. Zwłaszcza jak mam jeszcze kilka kilometrów pod górę. ;)
Nie ma problemu - jak możesz przeczytać w linku powyżej wystarczy dysponować kwotą około 4tys ;)
Megazordon
13-07-2010, 21:59
W szoku jestem. Dobrze, że nie mam czasu oglądać TdF w tym roku, bo ciągle w pracy siedzę.
Nie ma problemu - jak możesz przeczytać w linku powyżej wystarczy dysponować kwotą około 4tys ;)
Ale kol. rsz na pewno nie będzie się musiał z tym kryć, więc koszty maleją. :D Wiem, że gdzieś można było nabyć silnik spalinowy który napędzał koło wałkami dotykającymi obrzeży koła, tam gdzie hamują hamulce V-Brake. Widziałem takie coś z bliska i wygląda to bardzo fajnie. ;)
Rafał_Sz
14-07-2010, 07:37
Ale kol. rsz na pewno nie będzie się musiał z tym kryć, więc koszty maleją. :D Wiem, że gdzieś można było nabyć silnik spalinowy który napędzał koło wałkami dotykającymi obrzeży koła, tam gdzie hamują hamulce V-Brake. Widziałem takie coś z bliska i wygląda to bardzo fajnie. ;)
Ha ha! Wyobraziłem to sobie: gość (ja) w pełnym rynsztunku MTB depcze sobie na "góralu" z silniczkiem gdzieś pod górkę mijając kolejne grupy spoconych i zdyszanych rowerzystów. :) Myślę, że dostałbym od kolegów bikerów niezły, edukacyjny wpi... tym silniczkiem. :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.