goblinos
26-06-2010, 17:56
Pomóżcie drodzy forumowicze
Na dniach pojawi się u mnie nowy członek rodziny, a już przy pierwszym dziecku pojawił się problem z miejscem w samochodzie na bagaże, ale jakoś dawaliśmy radę. Teraz już nie ma szans - samochód mam mały (renault clio) i jedyny sensowny sposób powiększenia ładowności to zakup zamkniętego bagażnika dachowego - tzw trumny.
Nie szukam dużego - chodzi raczej o taki, który by pomieścił wózek dziecięcy, po zmierzeniu wychodzi, że potrzebuję przestrzeni wewnątrz 80x60x40(dł x szer x wys). Tu gdzie mieszkam, ani w okolicy nie mam możliwości pomacania i przymierzenie się do jakiegoś modelu, pozostaje zakup przez internet.
Możecie coś polecić? Również przydałby się jakieś rady praktyczne - np. już prawie zdecydowałem się na Thule Ocean, ale on się otwiera od tyłu, a chyba lepiej jakby się otwierał z boku.
Inna sprawa, to, że producenci podają wymiary wewnętrzne, ale są to pewnie maksymalne w każdym wymiarze, a przecież te boxy nie są w kształcie prostopadłościanu tylko się zwężają i tak naprawdę nie wiem czy ten mój nieszczęsny wózek się zmieści.
Będę wdzięczny za jakieś praktyczne rady
Jakby ktoś się chciał pozbyć jakiegoś boxa to też niech pisze :)
Pozdrawiam
goblinos
Na dniach pojawi się u mnie nowy członek rodziny, a już przy pierwszym dziecku pojawił się problem z miejscem w samochodzie na bagaże, ale jakoś dawaliśmy radę. Teraz już nie ma szans - samochód mam mały (renault clio) i jedyny sensowny sposób powiększenia ładowności to zakup zamkniętego bagażnika dachowego - tzw trumny.
Nie szukam dużego - chodzi raczej o taki, który by pomieścił wózek dziecięcy, po zmierzeniu wychodzi, że potrzebuję przestrzeni wewnątrz 80x60x40(dł x szer x wys). Tu gdzie mieszkam, ani w okolicy nie mam możliwości pomacania i przymierzenie się do jakiegoś modelu, pozostaje zakup przez internet.
Możecie coś polecić? Również przydałby się jakieś rady praktyczne - np. już prawie zdecydowałem się na Thule Ocean, ale on się otwiera od tyłu, a chyba lepiej jakby się otwierał z boku.
Inna sprawa, to, że producenci podają wymiary wewnętrzne, ale są to pewnie maksymalne w każdym wymiarze, a przecież te boxy nie są w kształcie prostopadłościanu tylko się zwężają i tak naprawdę nie wiem czy ten mój nieszczęsny wózek się zmieści.
Będę wdzięczny za jakieś praktyczne rady
Jakby ktoś się chciał pozbyć jakiegoś boxa to też niech pisze :)
Pozdrawiam
goblinos