Klausik
25-06-2010, 23:31
Witam
W mojej szkole realizują jakiś projekt (nawet dokładnie nie wiem jaki) ale chodzi tu o pomniki przyrody. Każdy tam ma przydzieloną jakąś funkcję a mi przypadło robienie zdjęć. Mam fotografować pomniki przyrody w mojej okolicy a jest ich 22 (jeszcze ich wszystkich na oczy nie widziałem:D). Mam je fotografować o każdej porze roku z tej samej perspektywy (z tym to akurat problemu nie będzie). Kilka z nich już widziałem no i muszę powiedzieć że warunki no naprawdę ciężkie. Np. Drzewo w parku (pokaźnych rozmiarów:D). W parku w którym jest ciemno dosyć ciemno. No i tu pojawia się mój problem. Jak to zrobić aby wyszło dobrze. Błyskać lampą chyba nie za bardzo. Parasoli nie posiadam czegoś takiego jak blenda też nie choć tu też by pewnie nie pomogła. Nie chciałbym dać plamy przed dyrekcją szkoły:p '
Dlatego może już miał ktoś z was podobne ,,zlecenie". Jakieś porady wskazówki jak sobie z tym poradzić;) Będę bardzo wdzięczny.
Aha i jeszcze jedno. Żeby uprzedzić pytania kilku z was. Klasa 2LO:D
W mojej szkole realizują jakiś projekt (nawet dokładnie nie wiem jaki) ale chodzi tu o pomniki przyrody. Każdy tam ma przydzieloną jakąś funkcję a mi przypadło robienie zdjęć. Mam fotografować pomniki przyrody w mojej okolicy a jest ich 22 (jeszcze ich wszystkich na oczy nie widziałem:D). Mam je fotografować o każdej porze roku z tej samej perspektywy (z tym to akurat problemu nie będzie). Kilka z nich już widziałem no i muszę powiedzieć że warunki no naprawdę ciężkie. Np. Drzewo w parku (pokaźnych rozmiarów:D). W parku w którym jest ciemno dosyć ciemno. No i tu pojawia się mój problem. Jak to zrobić aby wyszło dobrze. Błyskać lampą chyba nie za bardzo. Parasoli nie posiadam czegoś takiego jak blenda też nie choć tu też by pewnie nie pomogła. Nie chciałbym dać plamy przed dyrekcją szkoły:p '
Dlatego może już miał ktoś z was podobne ,,zlecenie". Jakieś porady wskazówki jak sobie z tym poradzić;) Będę bardzo wdzięczny.
Aha i jeszcze jedno. Żeby uprzedzić pytania kilku z was. Klasa 2LO:D