PDA

Zobacz pełną wersję : Modem ZTE MF112 HSDPA



piotrpl
24-06-2010, 11:18
Witam, używał ktoś tego modemu?

http://www.allegro.pl/item1080203599_modem_zte_mf112_hsdpa_hsupa_7_2_2mb _gw_sklep.html

chodzi mi o funkcjonowaniem czy nie ma z nim problemów. ewentualnie coś w podobnej cenie potrzebuje go tylko awaryjnie i na urlop.
no i główne pytanie w jakiej sieci kupić kartę :) abonament nie wchodzi w grę .
nie używałem nigdy takiej opcji na neta a teraz by się przydało.
pozdr

Paweł M
24-06-2010, 20:42
Nie wiem czy akurat ten model, ale mam dokładnie tak wyglądający modem firmy ZTE i dotychczas, nawet w autobusie nie miałem problemów czy to z działaniem czy z zasięgiem sieci, także IMO model godny polecenia

jackrabbit
24-06-2010, 20:46
ja takiego wlasnie uzywam i jest spoko

tzn raz mialem problem, net rozlaczal po 10 minutach uzywania i jakis blad wyskakiwal, pomogla reinstalacja softu