Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Modem ZTE MF112 HSDPA

    Witam, używał ktoś tego modemu?

    http://www.allegro.pl/item1080203599..._gw_sklep.html

    chodzi mi o funkcjonowaniem czy nie ma z nim problemów. ewentualnie coś w podobnej cenie potrzebuje go tylko awaryjnie i na urlop.
    no i główne pytanie w jakiej sieci kupić kartę abonament nie wchodzi w grę .
    nie używałem nigdy takiej opcji na neta a teraz by się przydało.
    pozdr
    .: D700 :. + .: D700 :. + 7x szkło + 8x błysk + 7x radio

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czy akurat ten model, ale mam dokładnie tak wyglądający modem firmy ZTE i dotychczas, nawet w autobusie nie miałem problemów czy to z działaniem czy z zasięgiem sieci, także IMO model godny polecenia
    Paweł

  3. #3

    Domyślnie

    ja takiego wlasnie uzywam i jest spoko

    tzn raz mialem problem, net rozlaczal po 10 minutach uzywania i jakis blad wyskakiwal, pomogla reinstalacja softu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •