Witam, używał ktoś tego modemu?
http://www.allegro.pl/item1080203599..._gw_sklep.html
chodzi mi o funkcjonowaniem czy nie ma z nim problemów. ewentualnie coś w podobnej cenie potrzebuje go tylko awaryjnie i na urlop.
no i główne pytanie w jakiej sieci kupić kartęabonament nie wchodzi w grę .
nie używałem nigdy takiej opcji na neta a teraz by się przydało.
pozdr
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami