PDA

Zobacz pełną wersję : Edyta Bartosiewicz



!AGresT
16-06-2010, 14:02
Taka wiadomość:
http://tuba.pl/tubapl/1,103887,8020409,Bartosiewicz_wydaje_plyte.html
Ciekawe, czy coś z tego będzie. Jeśli tak, to chyba pojawi się najbardziej oczekiwana polska płyta ostatniej dekady.
Ostatnia aktualizacja strony Edyty Bartosiewicz miała miejsce w 2006 roku...
Cóż, pozostaje czekać, a do odtwarzacza wędruje SEN.

TMB
16-06-2010, 14:20
Ale dali zdjęcie na głowną :roll: .......
Ciekawie się zapowiada :)

krzysztof jot
16-06-2010, 15:52
zawsze przy okazji Bartosiewicz, przypomina mi sie wywiad Chylińskiej :) " cała Polska czeka na nowa płyte tej ... a ona z tym trolem (o Krawczyku) singla nagrywa... " http://mimek91.wrzuta.pl/audio/aBkpyiapTvD/chylinska_-_o_krawczyku
A SEN - dziś, to już chyba niemożliwe...

puchbeary
16-06-2010, 16:13
zawsze przy okazji Bartosiewicz, przypomina mi sie wywiad Chylińskiej :) " cała Polska czeka na nowa płyte tej ... a ona z tym trolem (o Krawczyku) singla nagrywa... " http://mimek91.wrzuta.pl/audio/aBkpyiapTvD/chylinska_-_o_krawczyku
A SEN - dziś, to już chyba niemożliwe...
Ciekawe jest to, że te słowa które ona skierowała pod adresem Bartosiewicz nawet w promilu nie oddają tego co dziś czuję ja słuchając nowej płyty Chylińskiej.
Człowiek tyle lat czeka na płytę tej c... a potem dostaje

Płomień zgasł, nie ma nas
Zniknął blask i minął czas
Tamtych dni nie żal mi, wyschły łzy
Wybaczam Ci...

żenua :| .

pil74
16-06-2010, 17:03
Ciekawe jest to, że te słowa które ona skierowała pod adresem Bartosiewicz nawet w promilu nie oddają tego co dziś czuję ja słuchając nowej płyty Chylińskiej.

Mam nadzieje, że Bartosiewicz nie pójdzie w jej ślady.
Liczę po cichu, że może będzie to powrót podobny do Sade, która po latach nagrała płytę i pokazała niektórym miejsce w szeregu. Może będzie tak i na naszym rynku. Bo patrząc na te podróbki zachodnich wokalistek zbiera mi się na mdłości od samego patrzenia.
Czekam z ciekawością.

marszull
16-06-2010, 19:05
biorac pod uwage produkcje nowej plyty zony, to moze byc cos naprawde bardzo ok

Megazordon
16-06-2010, 19:17
"Wodospady" mnie nie porwały, ale całą resztę słucham z ogromną przyjemnością. Oczywiście "Sen" rządzi, ale nie zapominajmy o anglojęzycznej płycie "Love", której mimo upływu lat nadal słucha się świetnie. Mam nadzieję, że nowa płyta będzie w stylu "Dziecka". Dobre, zróżnicowane kompozycje, ciepły wokal Edyty i porządni muzycy sesyjni.

adrian
17-06-2010, 09:34
Oby to nie były takie nowoczesne brzmienia jak u Kukulskiej ;-)

qooba
17-06-2010, 09:41
A to się moja córa ucieszy! Edyta jest jej ulubioną wokalistką. A córa ma lat 7 :) Jedyna muzyka córki, którą lubię razem z nią słuchać :)

krzysztof jot
17-06-2010, 20:42
Ciekawe jest to, że te słowa które ona skierowała pod adresem Bartosiewicz nawet w promilu nie oddają tego co dziś czuję ja słuchając nowej płyty Chylińskiej.

żenua :| .

widzisz, w tym biznesie tak jest - Chylinska mogla sobie pozwolić na taką fanaberie bo jest gwiazdą na topie, niekoniecznie za sprawa muzyki, pomogła jej tez TV - ale jest gwiazdą, bywa zapraszana do róznych programów a to nakreca maszyne i tak to działa... Bartosiewicz.... nawwt nie wiadomo jak ona teraz wygląda :) ona tak naprawde nie ma juz szans na powrót na top, chyba że faktycznie wyda "coś powalającego" ale i jednocześnie na tyle komercyjnego że załapie to w mediach, w przeciwnym wypadku to moze byc tylko chwilowe zaistnienie, młodzi maja inne gwiazdy, a starzy którzy ja pamietają, na obecnym rynku się nie liczą :)

puchbeary
17-06-2010, 22:03
Może i masz rację ale ... ci starzy mimo, że już głosu nie mają to i tak kupią tą płytę choćby przez sentyment. Chyba Zapendowska w którymś z wywiadów mówiła, że nie było w ostatnich latach drugiej takiej osobistości muzycznej jak Bartosiewicz i w pełni się pod tym podpisuję. Jeśli EB utrzyma klasę swoich tekstów to nawet jeśli nie trafi do wysublimowanego gustu współczesnych gimnazjalistów to i tak znajdzie swoich wiernych fanów. Mam nadzieję, że tak będzie.