Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Edyta Bartosiewicz

    Taka wiadomość:
    http://tuba.pl/tubapl/1,103887,80204...aje_plyte.html
    Ciekawe, czy coś z tego będzie. Jeśli tak, to chyba pojawi się najbardziej oczekiwana polska płyta ostatniej dekady.
    Ostatnia aktualizacja strony Edyty Bartosiewicz miała miejsce w 2006 roku...
    Cóż, pozostaje czekać, a do odtwarzacza wędruje SEN.

  2. #2

    Domyślnie

    Ale dali zdjęcie na głowną .......
    Ciekawie się zapowiada

  3. #3

    Domyślnie

    zawsze przy okazji Bartosiewicz, przypomina mi sie wywiad Chylińskiej " cała Polska czeka na nowa płyte tej ... a ona z tym trolem (o Krawczyku) singla nagrywa... " http://mimek91.wrzuta.pl/audio/aBkpy..._-_o_krawczyku
    A SEN - dziś, to już chyba niemożliwe...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    zawsze przy okazji Bartosiewicz, przypomina mi sie wywiad Chylińskiej " cała Polska czeka na nowa płyte tej ... a ona z tym trolem (o Krawczyku) singla nagrywa... " http://mimek91.wrzuta.pl/audio/aBkpy..._-_o_krawczyku
    A SEN - dziś, to już chyba niemożliwe...
    Ciekawe jest to, że te słowa które ona skierowała pod adresem Bartosiewicz nawet w promilu nie oddają tego co dziś czuję ja słuchając nowej płyty Chylińskiej.
    Człowiek tyle lat czeka na płytę tej c... a potem dostaje

    Płomień zgasł, nie ma nas
    Zniknął blask i minął czas
    Tamtych dni nie żal mi, wyschły łzy
    Wybaczam Ci...


    żenua .

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login Zobacz posta
    Ciekawe jest to, że te słowa które ona skierowała pod adresem Bartosiewicz nawet w promilu nie oddają tego co dziś czuję ja słuchając nowej płyty Chylińskiej.
    Mam nadzieje, że Bartosiewicz nie pójdzie w jej ślady.
    Liczę po cichu, że może będzie to powrót podobny do Sade, która po latach nagrała płytę i pokazała niektórym miejsce w szeregu. Może będzie tak i na naszym rynku. Bo patrząc na te podróbki zachodnich wokalistek zbiera mi się na mdłości od samego patrzenia.
    Czekam z ciekawością.
    nic...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login Zobacz posta
    Ciekawe jest to, że te słowa które ona skierowała pod adresem Bartosiewicz nawet w promilu nie oddają tego co dziś czuję ja słuchając nowej płyty Chylińskiej.

    żenua .
    widzisz, w tym biznesie tak jest - Chylinska mogla sobie pozwolić na taką fanaberie bo jest gwiazdą na topie, niekoniecznie za sprawa muzyki, pomogła jej tez TV - ale jest gwiazdą, bywa zapraszana do róznych programów a to nakreca maszyne i tak to działa... Bartosiewicz.... nawwt nie wiadomo jak ona teraz wygląda ona tak naprawde nie ma juz szans na powrót na top, chyba że faktycznie wyda "coś powalającego" ale i jednocześnie na tyle komercyjnego że załapie to w mediach, w przeciwnym wypadku to moze byc tylko chwilowe zaistnienie, młodzi maja inne gwiazdy, a starzy którzy ja pamietają, na obecnym rynku się nie liczą

  7. #7

    Domyślnie

    Może i masz rację ale ... ci starzy mimo, że już głosu nie mają to i tak kupią tą płytę choćby przez sentyment. Chyba Zapendowska w którymś z wywiadów mówiła, że nie było w ostatnich latach drugiej takiej osobistości muzycznej jak Bartosiewicz i w pełni się pod tym podpisuję. Jeśli EB utrzyma klasę swoich tekstów to nawet jeśli nie trafi do wysublimowanego gustu współczesnych gimnazjalistów to i tak znajdzie swoich wiernych fanów. Mam nadzieję, że tak będzie.

  8. #8

    Domyślnie

    biorac pod uwage produkcje nowej plyty zony, to moze byc cos naprawde bardzo ok

  9. #9

    Domyślnie

    "Wodospady" mnie nie porwały, ale całą resztę słucham z ogromną przyjemnością. Oczywiście "Sen" rządzi, ale nie zapominajmy o anglojęzycznej płycie "Love", której mimo upływu lat nadal słucha się świetnie. Mam nadzieję, że nowa płyta będzie w stylu "Dziecka". Dobre, zróżnicowane kompozycje, ciepły wokal Edyty i porządni muzycy sesyjni.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  10. #10

    Domyślnie

    Oby to nie były takie nowoczesne brzmienia jak u Kukulskiej
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •