PDA

Zobacz pełną wersję : Kubki Nikon



BlackRoger
04-06-2010, 11:25
Jak dla mnie zarąbiste : :)
http://www.swiatobrazu.pl/nikkor-24-7028-i-70-20028-nikon-tez-ma-swoje-kubki-na-kawe-20552.html
Tylko cena trochę powala.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/nikonkubek24702-1.jpg
źródło (http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/165484/nikon-kubek-24-70-2.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/nikonkubek702001-1.png
źródło (http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/165486/nikon-kubek-70-200-1.png)

rg2000
04-06-2010, 11:51
No ciekawe co na to powiedzą ci od standardów w firmie Nikon. To dopiero obelga i potwarz, żeby kawę z nikkora siorbać. :)

TMB
04-06-2010, 11:55
Już myslałem, że nigdy nie doczekamy sie kubków od N....

Rycerz
04-06-2010, 12:58
ktoś będzie robić zamówienie? ;)

Mariusz888
04-06-2010, 13:07
Faaaajne :) zamawia ktoś? To faktycznie można by zrobić większe zamówienie :) z czego są te kubki?

elarco
04-06-2010, 13:12
jak to z czego? metal, szkło...guma :p

rychu_cmg
04-06-2010, 13:22
drogie jak cholera. Ale z drugiej strony chciałbym mieć taki gadżet. Poczekamy trochę i pewnie na allegro też się pojawią.

admin
04-06-2010, 13:26
Sa super. Dawno myslelismy o czym podobnym, oczywiscie prostszym. Pomysl jest odwrotnie proporcjonalny do ceny... :)

BlackRoger
04-06-2010, 13:53
Szkoda tylko że nie ma 600'tki pod browara :mrgreen:
Jak ktoś będzie robił zamówionko to chętnie sie podczepię !

Błażej
04-06-2010, 15:10
eee, i tak zaraz gumy odejdą...

a na poważnie to też chętnie kupię;)

velaskez
04-06-2010, 15:18
Szkoda tylko że nie ma 600'tki pod browara :mrgreen:
Jak ktoś będzie robił zamówionko to chętnie sie podczepię !

Nie lepiej przerobić to na kubek do browara?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s.blomedia.pl/fotoblogia.pl/3486/nikkor1200-1700-2.jpg)

FHR
04-06-2010, 16:05
Nie lepiej przerobić to na kubek do browara?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s.blomedia.pl/fotoblogia.pl/3486/nikkor1200-1700-2.jpg)

Chyba prędzej na wazon :)



I ciekawe czy w tym kubku 70-200 nie ma opiłków ;)