Zobacz pełną wersję : Kubki Nikon
BlackRoger
04-06-2010, 11:25
Jak dla mnie zarąbiste : :)
http://www.swiatobrazu.pl/nikkor-24-7028-i-70-20028-nikon-tez-ma-swoje-kubki-na-kawe-20552.html
Tylko cena trochę powala.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/nikonkubek24702-1.jpg
źródło (http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/165484/nikon-kubek-24-70-2.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/nikonkubek702001-1.png
źródło (http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/165486/nikon-kubek-70-200-1.png)
No ciekawe co na to powiedzą ci od standardów w firmie Nikon. To dopiero obelga i potwarz, żeby kawę z nikkora siorbać. :)
Już myslałem, że nigdy nie doczekamy sie kubków od N....
ktoś będzie robić zamówienie? ;)
Mariusz888
04-06-2010, 13:07
Faaaajne :) zamawia ktoś? To faktycznie można by zrobić większe zamówienie :) z czego są te kubki?
jak to z czego? metal, szkło...guma :p
rychu_cmg
04-06-2010, 13:22
drogie jak cholera. Ale z drugiej strony chciałbym mieć taki gadżet. Poczekamy trochę i pewnie na allegro też się pojawią.
Sa super. Dawno myslelismy o czym podobnym, oczywiscie prostszym. Pomysl jest odwrotnie proporcjonalny do ceny... :)
BlackRoger
04-06-2010, 13:53
Szkoda tylko że nie ma 600'tki pod browara :mrgreen:
Jak ktoś będzie robił zamówionko to chętnie sie podczepię !
eee, i tak zaraz gumy odejdą...
a na poważnie to też chętnie kupię;)
velaskez
04-06-2010, 15:18
Szkoda tylko że nie ma 600'tki pod browara :mrgreen:
Jak ktoś będzie robił zamówionko to chętnie sie podczepię !
Nie lepiej przerobić to na kubek do browara?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s.blomedia.pl/fotoblogia.pl/3486/nikkor1200-1700-2.jpg)
Nie lepiej przerobić to na kubek do browara?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s.blomedia.pl/fotoblogia.pl/3486/nikkor1200-1700-2.jpg)
Chyba prędzej na wazon :)
I ciekawe czy w tym kubku 70-200 nie ma opiłków ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.