Jak dla mnie zarąbiste :
http://www.swiatobrazu.pl/nikkor-24-...awe-20552.html
Tylko cena trochę powala.
Szukaj
Jak dla mnie zarąbiste :
http://www.swiatobrazu.pl/nikkor-24-...awe-20552.html
Tylko cena trochę powala.
Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30
No ciekawe co na to powiedzą ci od standardów w firmie Nikon. To dopiero obelga i potwarz, żeby kawę z nikkora siorbać.![]()
FX był i się zmył...
Już myslałem, że nigdy nie doczekamy sie kubków od N....
ktoś będzie robić zamówienie?![]()
Faaaajnezamawia ktoś? To faktycznie można by zrobić większe zamówienie
z czego są te kubki?
Dawniej system N - obecnie L(M) + F
jak to z czego? metal, szkło...guma![]()
D750x2|N24-70/2.8|N35/1.8|N50/1.8|N85/1.8|N180/2.8D|SB900,SB910|Lowepro
drogie jak cholera. Ale z drugiej strony chciałbym mieć taki gadżet. Poczekamy trochę i pewnie na allegro też się pojawią.
Sa super. Dawno myslelismy o czym podobnym, oczywiscie prostszym. Pomysl jest odwrotnie proporcjonalny do ceny...![]()
Szkoda tylko że nie ma 600'tki pod browara![]()
Jak ktoś będzie robił zamówionko to chętnie sie podczepię !
Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30
eee, i tak zaraz gumy odejdą...
a na poważnie to też chętnie kupię![]()
D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800
Skontaktuj się z nami