Zobacz pełną wersję : Sosnowski vs Kliczko
Tym, którzy może nie wiedzą przypomnę, że jutro Albert Sosnowski walczy o pas z Kliczką. Albert waży niecałe 102 kg, Witalij 112. Będzie to pokazywał Canal +
Ja trzymam kciuki, mimo wszystko
Zasadniczo to mamy pewniaka, choć już różne niespodzianki w sporcie się zdarzały, by wspomnieć Douglas vs Thyson. Czasem zdecyduje jakiś zbłąkany cios jak Lewis vs Rahman. Widać, że się chłop przyłożył, wyrzeźbił ładnie. Ale nie łudźmy się - Albert szanse ma nikłe.
Mnie nie przekonuje Sosnowski, mimo iż nie śledziłem jego kariery to uważam że polegnie.
Tym, którzy może nie wiedzą przypomnę, że jutro Albert Sosnowski walczy o pas z Kliczką. Albert waży niecałe 102 kg, Witalij 112. Będzie to pokazywał Canal +
Ja trzymam kciuki, mimo wszystko
To jak jest Doktorku, dotarłeś, czy jednak nie?
My idziemy do knajpy. Mam nadzieję, że walka potrwa na tyle długo, żeby udało się zresetować :mrgreen:
Większość booków stawia, że Kliczko znokautuje Alberta w 5. rundzie. Ci co wybierają się na piwo, niech wypiją kuśtyczek za Albert.
Jeśli kto ciekaw kilka jeszcze ciepłych fot (http://photoks.wordpress.com/)
Większość booków stawia, że Kliczko znokautuje Alberta w 5. rundzie. Ci co wybierają się na piwo, niech wypiją kuśtyczek za Albert.
Jeśli kto ciekaw kilka jeszcze ciepłych fot (http://photoks.wordpress.com/)
Znaczy się wcześniej pójdziemy :p
Wiesz już, czy ringside, czy jednak jakiś balkonik?
ciągle nie mam pojęcia jak będzie na arenie, ale jestem przygotowany na wszelakie ewentualności :-)
Rzeczywiście ciekawie - niby nikt nie daje Albertowi szans, ale...
Była by niezła sensacja. W Trójce właśnie powiedzieli, że za remis liczą 40:1.
Jestem za Albertem całym sercem, ale niestety nie zdziwię się jeżeli nie wygra tego pojedynku. Liczę po prostu na to że dragon pokaże się w tej walce z dobrej strony i że nie będzie workiem treningowym dla Witalija. O której tak właściwie jest walka?
O której tak właściwie jest walka?
Z tego, co mówili wynikało, to około 23.
marszull
29-05-2010, 10:13
Rzeczywiście ciekawie - niby nikt nie daje Albertowi szans, ale...
Była by niezła sensacja. W Trójce właśnie powiedzieli, że za remis liczą 40:1.
za remis tak ale za wygrana Alberta jest dyszka za kazda zlotowke
W sumie rzeczywiście łatwiej wyobrazić sobie wygraną Alberta - jeden bardzo szczęśliwie wyprowadzony cios - niż remis wymagający długiej, wyrównanej walki.
marszull
29-05-2010, 12:53
Ja wlasni sobie wybrazilem taki scenariusz i ide postawic 25 zl ;-)
Róbta co chceta, ale kciuki trzymajta. Poza tym jest jeszcze jedna fajna walka - JONATHON BANKS VS JASON GAVERN. Banks to gość, który zebrał od Adaka.
Róbta co chceta, ale kciuki trzymajta. Poza tym jest jeszcze jedna fajna walka - JONATHON BANKS VS JASON GAVERN. Banks to gość, który zebrał od Adaka.
Doktorek, jakbyś był na ringside, to rozwiąż Witkowi sznurówki :D
Będzie to można gdzieś zobaczyć, jeśli się nie ma C+?
Boryszuk
29-05-2010, 15:30
mam nadzieję, że ktoś puści streama w świat.
Będzie to można gdzieś zobaczyć, jeśli się nie ma C+?
Właśnie, też byłbym wdzięczny za jakies info na ten temat, w necie może byc ofcourse.
Zajrzyjcie np. tutaj (http://live-sport-tv.com/boks.php) albo na SopCast kanał 68446. Ewentualnie coś stąd (http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale). :)
Jest deal. Ja wiąże witkowi sznurówki, kosedowski wskakuje do ringu. Załatwimy złamasa :-)
Jest deal. Ja wiąże witkowi sznurówki, kosedowski wskakuje do ringu. Załatwimy złamasa :-)
I masz działę od buków :D
Będzie to można gdzieś zobaczyć, jeśli się nie ma C+?
Niemiecki RTL
pzdr
Na forsę się nie obrażam. Może jeszcze coś od dragona :-)
Podobno w sygnale na Polskę ma nie być transmisji w RTLu. Nie wiem co dadzą w tym czasie, ale słyszałem, że Canal się zabezpieczył
Podobno w sygnale na Polskę ma nie być transmisji w RTLu. Nie wiem co dadzą w tym czasie, ale słyszałem, że Canal się zabezpieczył
RTL zakodowali na ten czas
RTL zakodowali na ten czas
flety :|
RTL zakodowali na ten czas
W kablowych też ?:roll:
pzdr
W kablowych też ?:roll:
pzdr
Nie wiem, ale C+ z pewnością solidnie obwarował kontrakt, w końcu kosztował ich kuuuupę kasy
mishieck
29-05-2010, 21:26
Tu jest: http://olektv.pl
I tu: http://golhdtv.ubf.pl/news.php - (trzeba pobrać veetle)
I tu: http://golhdtv.ubf.pl/news.php - (trzeba pobrać veetle)
A naszego doktorka wypatrzyłeś już? :)
A naszego doktorka wypatrzyłeś już? :)
Jeszcze nie, ale on spasiony taki, że jak stanie bokiem, to się za opaskami na linach chowa :mrgreen:
robertw33
29-05-2010, 22:16
Sukcesem Sosnowskiego będzie jak przetrwa 5 rund
I tu: http://golhdtv.ubf.pl/news.php - (trzeba pobrać veetle)
dzieki - działa :)
siwyyy77
29-05-2010, 22:33
http://www.atdhe.net/18583/watch-vitali-klitschko-vs-albert-sosnowski
Sukcesem Sosnowskiego będzie jak przetrwa 5 rund
Sukcesem Sosnowskiego jest już to, że do tej walki doszło :)
2 runda i koniec będzie - Albercik leży....
Jeszcze tu:
//http://footballstreams.tv/watch_1.php
2 runda i koniec będzie - Albercik leży....
W takim przypadku będziesz za karę walczył z Doktorem. :)
W takim przypadku będziesz za karę walczył z Doktorem. :)
spox :)
dajcie mnie z Pudzianem do klatki..... :)
Boryszuk
29-05-2010, 22:57
no i wychodzą!
Antonioo
29-05-2010, 23:01
a Canal + niech mnie pocałuje w d:D
dzięki za stronkę http://olektv.pl/otv.php :)
Antonioo
29-05-2010, 23:14
łufffff.....widzę że Kliczko poluje na 1 celny cios....a jak trafi, to wydaje mi się , że Sosnowski zaliczy zgon :D
adolfik9501
29-05-2010, 23:16
Kliczko tak zawsze nonszalancko walczy ?
Boryszuk
29-05-2010, 23:16
2 rundy już wytrzymał. Generalnie dla mnie, amatora, wygląda to jak skakanie ratlerka wokół pitbulla. Ale widać, że serce do walki Albert ma.
siwyyy77
29-05-2010, 23:17
Ale widać, że serce do walki Albert ma.
Niestety tylko serce :(
Antonioo
29-05-2010, 23:20
komentatorzy.....:D
....powinien więcej ciosów "zza stodoły" zadawać takich nie wiadomo skąd:D
ale widać, że nie spędził czasu przygotowań na solarium :D
dobre, dobre:)
Niestety tylko serce :(
bez przesady nie ma tak źle
adolfik9501
29-05-2010, 23:25
Ale jak tak na nich patrzę to zadaję sobie pytanie, czy oni na pewno są z tej samej kategorii? ;)
Boryszuk
29-05-2010, 23:26
....powinien więcej ciosów "zza stodoły" zadawać takich nie wiadomo skąd:D
"(...) nie wiadomo za co".
Póki co chyba źle nie jest. Albert walczy, kilka ładnych ciosów wyprowadził.
INFO: Jeszcze żyją :mrgreen:
adolfik9501
29-05-2010, 23:34
INFO: Jeszcze żyją :mrgreen:
Jeszcze żyje :mrgreen:
Szacun
Antonioo
29-05-2010, 23:38
oj.....podoba mi się w tej walce Albert...dzielnie boksuje, bez kompleksów i strachu....ale wielkie bydle, ani drgnie.....
Boryszuk
29-05-2010, 23:39
ma chłop jaja. Co jo godom, co jo godom. Ma COJONES!
Brawo, trzyma sie nasz chłopak ;)
dokladnie - bez względu na wynik podziwiam Sosnowskiego za wytrzymałość i serce do walkil. Wielki szacunek !!!
downunder
29-05-2010, 23:47
Szacun ... wstydu nie przyniósł.
Boryszuk
29-05-2010, 23:49
:(
Antonioo
29-05-2010, 23:50
wykonało się . . .
BRAWO ALBERT!!!!!
Gratulacje dla Kliczki, wielki szacunek dla Sosnowskiego
No i dupa. Ale i tak jestem pełen podziwu dla Sosnowskiego!!!!
Jak zwykle - sierpowy i koniec.
I tak świetnie się spisał Albert. Brawo!
adolfik9501
29-05-2010, 23:52
Z czuba i na żywo:
10. runda Jeszcze jeden cios Kliczki, potem kolejny. Sosnowski już półprzytomny próbuje oddać, ale ma problemy z uniesieniem ręki. Kolejny cios posyła Polaka na deski, sędzia natychmiast przerywa pojedynek.
Komentatorzy o jednym z nielicznych ciosów Sosnowskiego: "To na zasadzie odruchu". I dlatego jesteśmy pełni szacunku dla Polaka, gdyby u nas do głosu doszły odruchy, to właśnie mijalibyśmy granice strefy Schengen i wciąż byśmy przyśpieszali.
Sędzia przerwał walkę, a przecież Albert tylko przykucnął na chwilę :mrgreen:
Szacunek dla Polaka, wykazał się niesamowitą wolą walki w tym nierównym pojedynku...
Klitschko robił co chciał. Walka niemalże jak wyreżyserowana;) Dzięki klitschce, że nie skończył tego w 2-3 rundzie no i ogromne dzięki dla Albercika za ogromne "ułańskie" serce...z szabelką na czołg, ale jednak walka do końca.
Antonioo
29-05-2010, 23:57
Świetna ta hala....zwłaszcza efekty świetlne...
brawo Albercik ! Kto wie co bedzie za 2 - 3 lata :)
brawo Albercik ! Kto wie co bedzie za 2 - 3 lata :)
Nikon vs. Kliczko
:mrgreen:
piter123789
30-05-2010, 00:00
Wielkie brawa dla Alberta!
Brawa za serce do walki dla Alberta. Ładne zakończenie - wymiana uprzejmości, wzajemne gratulacje.
tgollob_jamessuchar
30-05-2010, 00:01
jak dla mnie jest hardocorem!
siwyyy77
30-05-2010, 00:01
Klitschko robił co chciał. Walka niemalże jak wyreżyserowana;)
Jestem przekonany, że gdyby w kontrakcie byłoby KO w pierwszej rundzie to tak by się stało.
Nie chciał kończyć w 1 rundzie bo prasa by pisała, ze kelnera wziął (choć to prawda)
Co do Alberta, zrobił co mógł czyli niewiele... w starciu z goliatem
piter123789
30-05-2010, 00:06
Jestem przekonany, że gdyby w kontrakcie byłoby KO w pierwszej rundzie to tak by się stało.
Nie chciał kończyć w 1 rundzie bo prasa by pisała, ze kelnera wziął (choć to prawda)
Co do Alberta, zrobił co mógł czyli niewiele... w starciu z goliatem
To co mówisz to niestety prawda. Były 2 okazje że gdyby Kliczko chciał mógł tę walkę sporo wcześniej zakończyć. Ale mimo wszystko szacuneczek!
Nikon vs. Kliczko
:mrgreen:
Amen:D
Chłopak robił co mógł i tanio skóry nie sprzedał :mrgreen:
pzdr
rychu_cmg
30-05-2010, 00:31
szacunek, Na aż 10 rund to nie liczyłem
Albert żyje, na konferencji wypowiadał składne zdania, choć w bańkę dostał. Prawdą jest, że tanio skóry nie sprzedał na ile mógł. Walczył dzielnie.
szacunek, Na aż 10 rund to nie liczyłem
To że było 10 rund to nie tyle zasługa Sosnowskiego, co decyzja Kliczki.
Strasznie podczas walki wygląda lewa ręka Kliczki - cały czas opuszczona i bijąca skośnie z dołu.
No to taki styl boksowania, wygląda na bardzo lekceważący a on po prostu tak walczy, swoją drogą nigdy nie lubiłem oglądać walk Kliczki (a nie jak ktoś wcześniej napisał Klitschki czy jakoś tak)!
Mam wrazenie, ze gdyby tylko Kliczko zechcial walka mogla by wygladac podobnie do starcia Pudiana z Najmanem. Fajnie ze Albert ma serce do walki tylko szkoda, ze nie ma umiejetnosci, po zawodniku ktory wygral 45 walk troche wiecej sie spodziewalem. Kliczko staral sie jak mogl zeby pokazac ze nie walczy z kelnerem, ale roznica klas byla az nadto widoczna. Dobrze ze mamy Adamka:)
No to taki styl boksowania, wygląda na bardzo lekceważący a on po prostu tak walczy, swoją drogą nigdy nie lubiłem oglądać walk Kliczki (a nie jak ktoś wcześniej napisał Klitschki czy jakoś tak)!
To jakbyśmy mieli być tacy dokładni to z ukraińskiego / rosyjskiego on nazywa się Kłyczko...
Mam wrazenie, ze gdyby tylko Kliczko zechcial walka mogla by wygladac podobnie do starcia Pudiana z Najmanem. Fajnie ze Albert ma serce do walki tylko szkoda, ze nie ma umiejetnosci, po zawodniku ktory wygral 45 walk troche wiecej sie spodziewalem. Kliczko staral sie jak mogl zeby pokazac ze nie walczy z kelnerem, ale roznica klas byla az nadto widoczna. Dobrze ze mamy Adamka:)
no niestety, też takie wrażenie odniosłem - że przez 3 czy 4 rundy "ładuje" prawą rękę bo prawie jej nie używał a jak zaczął to dosyć szybko Sosnowski zaczął się chwiać na nogach
Nie jestem wielkim znawca boksu, ale dla mnie ta walka wyglądała żałośnie... Kliczko wyglądał jakby bawił się ze swoim przeciwnikiem, wyprowadzał mało ciosów, garda opuszczona przez całą walkę, no widać nie chciał Alberta upokorzyć, a jestem pewien, że gdyby chciał to Sosnowski dostałby baty nawet w 1,2 rundzie.
Niestety, ale Sosnowski nie nadaje sie na mistrza, walczył co prawda dzielnie, ale strasznie nieporadnie, zupelnie nie wiedzial co ma zrobić z tym fantem.
No tak, wszyscy macie rację.
Uważam tylko, że mimo wszystko trzeba mieć odwagę, aby wyjść do ringu z Kliczką, wiedząc na co jest się skazanym. I trzeba "umieć" być przez te 10 rund sparing partnerem dla Kliczki.
Pokazał Sosnowski serce do walki i za to należą mu się brawa i szacunek.
Wytrzymały chłopak z tego Alberta!
Obaj zawodnicy odnieśli pełen sukces.
I to się nazywa czysta sportowa rywalizacja bez zbędnych złych emocji, z pełnym szacunkiem dla przeciwnika!!
Zgadzam się z większością, że Albert pokazał serce do walki, miał jakąś tam strategię i ją w większości rund realizował i utrzymywał. Garda wysoko, lewa wyżej - to można było słyszeć z Polskiego narożnika.
Co to Kliczko to odniosłem wrażenie, że od 9 rundy zaczął mocniej bić i szukał ciosu nokautującego. Częste opuszczanie rąk było szansą dla Sosnowskiego, jednak warunki fizyczne Ukraińca nie pozwoliły na wykorzystanie tego.
Walka mi się podobała - mało klinczów, a Witalij Kliczko jest mistrzem WBC nie przez przypadek.
Jestem przekonany, że gdyby w kontrakcie byłoby KO w pierwszej rundzie to tak by się stało.
Nie chciał kończyć w 1 rundzie bo prasa by pisała, ze kelnera wziął (choć to prawda)
Co do Alberta, zrobił co mógł czyli niewiele... w starciu z goliatem
Raczej nie, szybki atak dałby szansę Albertowi na ewentualny kontratak. To Kliczko musiał wygrać tę walkę, więc nie mógł sobie pozwolić na duże ryzyko, a próba zakończenia tego pojedynku w 1 rundzie takim ryzykiem by była. Przesądziły warunki fizyczne i Kliczko dobrał sobie partnera do walki tak, aby zminimalizować ryzyko przegranej.
Tak w temacie - dzisiaj przechwyciliśmy Dragona na lotnisku:
YKErA3-LFmo
Kliczko dobrał sobie partnera do walki tak, aby zminimalizować ryzyko przegranej.
Tak dokładnie było, ale to szansa dla Alberta.
Zaistniał i pokazał się z dobrej strony
Mam wrażenie, że jego kariera właśnie się rozpoczęła.
Tak dokładnie było, ale to szansa dla Alberta
Zaistniał i pokazał się z dobrej strony
Mam wrażenie, że jago kariera właśnie się rozpoczęła.
Zgadza się, szans w pojedynku dużych nie miał, ale mógł wygrać przyszłość tym pojedynkiem i w tym kierunku zrobił wszystko co mógł.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.