PDA

Zobacz pełną wersję : Sosnowski vs Kliczko



doktor
28-05-2010, 21:08
Tym, którzy może nie wiedzą przypomnę, że jutro Albert Sosnowski walczy o pas z Kliczką. Albert waży niecałe 102 kg, Witalij 112. Będzie to pokazywał Canal +

Ja trzymam kciuki, mimo wszystko

d_an
28-05-2010, 21:23
Zasadniczo to mamy pewniaka, choć już różne niespodzianki w sporcie się zdarzały, by wspomnieć Douglas vs Thyson. Czasem zdecyduje jakiś zbłąkany cios jak Lewis vs Rahman. Widać, że się chłop przyłożył, wyrzeźbił ładnie. Ale nie łudźmy się - Albert szanse ma nikłe.

bulinko
28-05-2010, 21:31
Mnie nie przekonuje Sosnowski, mimo iż nie śledziłem jego kariery to uważam że polegnie.

fIlek
28-05-2010, 21:36
Tym, którzy może nie wiedzą przypomnę, że jutro Albert Sosnowski walczy o pas z Kliczką. Albert waży niecałe 102 kg, Witalij 112. Będzie to pokazywał Canal +

Ja trzymam kciuki, mimo wszystko

To jak jest Doktorku, dotarłeś, czy jednak nie?

My idziemy do knajpy. Mam nadzieję, że walka potrwa na tyle długo, żeby udało się zresetować :mrgreen:

doktor
29-05-2010, 00:52
Większość booków stawia, że Kliczko znokautuje Alberta w 5. rundzie. Ci co wybierają się na piwo, niech wypiją kuśtyczek za Albert.
Jeśli kto ciekaw kilka jeszcze ciepłych fot (http://photoks.wordpress.com/)

fIlek
29-05-2010, 00:54
Większość booków stawia, że Kliczko znokautuje Alberta w 5. rundzie. Ci co wybierają się na piwo, niech wypiją kuśtyczek za Albert.
Jeśli kto ciekaw kilka jeszcze ciepłych fot (http://photoks.wordpress.com/)

Znaczy się wcześniej pójdziemy :p

Wiesz już, czy ringside, czy jednak jakiś balkonik?

doktor
29-05-2010, 01:07
ciągle nie mam pojęcia jak będzie na arenie, ale jestem przygotowany na wszelakie ewentualności :-)

!AGresT
29-05-2010, 08:31
Rzeczywiście ciekawie - niby nikt nie daje Albertowi szans, ale...
Była by niezła sensacja. W Trójce właśnie powiedzieli, że za remis liczą 40:1.

mu2yk
29-05-2010, 08:45
Jestem za Albertem całym sercem, ale niestety nie zdziwię się jeżeli nie wygra tego pojedynku. Liczę po prostu na to że dragon pokaże się w tej walce z dobrej strony i że nie będzie workiem treningowym dla Witalija. O której tak właściwie jest walka?

!AGresT
29-05-2010, 09:16
O której tak właściwie jest walka?

Z tego, co mówili wynikało, to około 23.

marszull
29-05-2010, 10:13
Rzeczywiście ciekawie - niby nikt nie daje Albertowi szans, ale...
Była by niezła sensacja. W Trójce właśnie powiedzieli, że za remis liczą 40:1.

za remis tak ale za wygrana Alberta jest dyszka za kazda zlotowke

!AGresT
29-05-2010, 10:31
W sumie rzeczywiście łatwiej wyobrazić sobie wygraną Alberta - jeden bardzo szczęśliwie wyprowadzony cios - niż remis wymagający długiej, wyrównanej walki.

marszull
29-05-2010, 12:53
Ja wlasni sobie wybrazilem taki scenariusz i ide postawic 25 zl ;-)

doktor
29-05-2010, 13:55
Róbta co chceta, ale kciuki trzymajta. Poza tym jest jeszcze jedna fajna walka - JONATHON BANKS VS JASON GAVERN. Banks to gość, który zebrał od Adaka.

fIlek
29-05-2010, 14:16
Róbta co chceta, ale kciuki trzymajta. Poza tym jest jeszcze jedna fajna walka - JONATHON BANKS VS JASON GAVERN. Banks to gość, który zebrał od Adaka.

Doktorek, jakbyś był na ringside, to rozwiąż Witkowi sznurówki :D

ekonet
29-05-2010, 15:19
Będzie to można gdzieś zobaczyć, jeśli się nie ma C+?

Boryszuk
29-05-2010, 15:30
mam nadzieję, że ktoś puści streama w świat.

Locter
29-05-2010, 17:00
Będzie to można gdzieś zobaczyć, jeśli się nie ma C+?

Właśnie, też byłbym wdzięczny za jakies info na ten temat, w necie może byc ofcourse.

Dorian
29-05-2010, 17:22
Zajrzyjcie np. tutaj (http://live-sport-tv.com/boks.php) albo na SopCast kanał 68446. Ewentualnie coś stąd (http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale). :)

doktor
29-05-2010, 17:37
Jest deal. Ja wiąże witkowi sznurówki, kosedowski wskakuje do ringu. Załatwimy złamasa :-)

fIlek
29-05-2010, 17:57
Jest deal. Ja wiąże witkowi sznurówki, kosedowski wskakuje do ringu. Załatwimy złamasa :-)

I masz działę od buków :D

tomek s
29-05-2010, 18:27
Będzie to można gdzieś zobaczyć, jeśli się nie ma C+?

Niemiecki RTL
pzdr

doktor
29-05-2010, 18:29
Na forsę się nie obrażam. Może jeszcze coś od dragona :-)

doktor
29-05-2010, 18:30
Podobno w sygnale na Polskę ma nie być transmisji w RTLu. Nie wiem co dadzą w tym czasie, ale słyszałem, że Canal się zabezpieczył

fIlek
29-05-2010, 18:32
Podobno w sygnale na Polskę ma nie być transmisji w RTLu. Nie wiem co dadzą w tym czasie, ale słyszałem, że Canal się zabezpieczył

RTL zakodowali na ten czas

sibelio
29-05-2010, 19:10
RTL zakodowali na ten czas

flety :|

tomek s
29-05-2010, 19:51
RTL zakodowali na ten czas

W kablowych też ?:roll:
pzdr

fIlek
29-05-2010, 21:13
W kablowych też ?:roll:
pzdr

Nie wiem, ale C+ z pewnością solidnie obwarował kontrakt, w końcu kosztował ich kuuuupę kasy

mishieck
29-05-2010, 21:26
Tu jest: http://olektv.pl

fIlek
29-05-2010, 22:02
I tu: http://golhdtv.ubf.pl/news.php - (trzeba pobrać veetle)

ekonet
29-05-2010, 22:08
I tu: http://golhdtv.ubf.pl/news.php - (trzeba pobrać veetle)
A naszego doktorka wypatrzyłeś już? :)

fIlek
29-05-2010, 22:09
A naszego doktorka wypatrzyłeś już? :)

Jeszcze nie, ale on spasiony taki, że jak stanie bokiem, to się za opaskami na linach chowa :mrgreen:

robertw33
29-05-2010, 22:16
Sukcesem Sosnowskiego będzie jak przetrwa 5 rund

Duszek
29-05-2010, 22:28
I tu: http://golhdtv.ubf.pl/news.php - (trzeba pobrać veetle)

dzieki - działa :)

siwyyy77
29-05-2010, 22:33
http://www.atdhe.net/18583/watch-vitali-klitschko-vs-albert-sosnowski

fIlek
29-05-2010, 22:41
Sukcesem Sosnowskiego będzie jak przetrwa 5 rund

Sukcesem Sosnowskiego jest już to, że do tej walki doszło :)

Duszek
29-05-2010, 22:45
2 runda i koniec będzie - Albercik leży....

Sabvel
29-05-2010, 22:47
Jeszcze tu:
//http://footballstreams.tv/watch_1.php

ekonet
29-05-2010, 22:47
2 runda i koniec będzie - Albercik leży....
W takim przypadku będziesz za karę walczył z Doktorem. :)

Duszek
29-05-2010, 22:49
W takim przypadku będziesz za karę walczył z Doktorem. :)

spox :)

ekonet
29-05-2010, 22:50
A później z fIlkiem. :)

Duszek
29-05-2010, 22:53
dajcie mnie z Pudzianem do klatki..... :)

Boryszuk
29-05-2010, 22:57
no i wychodzą!

Antonioo
29-05-2010, 23:01
a Canal + niech mnie pocałuje w d:D

dzięki za stronkę http://olektv.pl/otv.php :)

ekonet
29-05-2010, 23:12
Na razie obaj żyją. :)

Antonioo
29-05-2010, 23:14
łufffff.....widzę że Kliczko poluje na 1 celny cios....a jak trafi, to wydaje mi się , że Sosnowski zaliczy zgon :D

adolfik9501
29-05-2010, 23:16
Kliczko tak zawsze nonszalancko walczy ?

Boryszuk
29-05-2010, 23:16
2 rundy już wytrzymał. Generalnie dla mnie, amatora, wygląda to jak skakanie ratlerka wokół pitbulla. Ale widać, że serce do walki Albert ma.

siwyyy77
29-05-2010, 23:17
Ale widać, że serce do walki Albert ma.

Niestety tylko serce :(

Antonioo
29-05-2010, 23:20
komentatorzy.....:D


....powinien więcej ciosów "zza stodoły" zadawać takich nie wiadomo skąd:D

ale widać, że nie spędził czasu przygotowań na solarium :D

dobre, dobre:)

bil78
29-05-2010, 23:20
Niestety tylko serce :(

bez przesady nie ma tak źle

adolfik9501
29-05-2010, 23:25
Ale jak tak na nich patrzę to zadaję sobie pytanie, czy oni na pewno są z tej samej kategorii? ;)

Boryszuk
29-05-2010, 23:26
....powinien więcej ciosów "zza stodoły" zadawać takich nie wiadomo skąd:D


"(...) nie wiadomo za co".

Póki co chyba źle nie jest. Albert walczy, kilka ładnych ciosów wyprowadził.

mirtius
29-05-2010, 23:29
INFO: Jeszcze żyją :mrgreen:

adolfik9501
29-05-2010, 23:34
INFO: Jeszcze żyją :mrgreen:

Jeszcze żyje :mrgreen:

Szacun

Antonioo
29-05-2010, 23:38
oj.....podoba mi się w tej walce Albert...dzielnie boksuje, bez kompleksów i strachu....ale wielkie bydle, ani drgnie.....

Duszek
29-05-2010, 23:38
szacun Albercik

Boryszuk
29-05-2010, 23:39
ma chłop jaja. Co jo godom, co jo godom. Ma COJONES!

tomek s
29-05-2010, 23:42
Brawo, trzyma sie nasz chłopak ;)

nowart
29-05-2010, 23:42
dokladnie - bez względu na wynik podziwiam Sosnowskiego za wytrzymałość i serce do walkil. Wielki szacunek !!!

rooner
29-05-2010, 23:46
Szacun dla chłopaka

downunder
29-05-2010, 23:47
Szacun ... wstydu nie przyniósł.

Boryszuk
29-05-2010, 23:49
:(

Antonioo
29-05-2010, 23:50
wykonało się . . .


BRAWO ALBERT!!!!!

toomool
29-05-2010, 23:50
Gratulacje dla Kliczki, wielki szacunek dla Sosnowskiego

Klausik
29-05-2010, 23:50
No i dupa. Ale i tak jestem pełen podziwu dla Sosnowskiego!!!!

ekonet
29-05-2010, 23:52
Jak zwykle - sierpowy i koniec.
I tak świetnie się spisał Albert. Brawo!

Sabvel
29-05-2010, 23:52
Nie ten rozmiar :)

adolfik9501
29-05-2010, 23:52
Z czuba i na żywo:

10. runda Jeszcze jeden cios Kliczki, potem kolejny. Sosnowski już półprzytomny próbuje oddać, ale ma problemy z uniesieniem ręki. Kolejny cios posyła Polaka na deski, sędzia natychmiast przerywa pojedynek.
Komentatorzy o jednym z nielicznych ciosów Sosnowskiego: "To na zasadzie odruchu". I dlatego jesteśmy pełni szacunku dla Polaka, gdyby u nas do głosu doszły odruchy, to właśnie mijalibyśmy granice strefy Schengen i wciąż byśmy przyśpieszali.

mirtius
29-05-2010, 23:53
Sędzia przerwał walkę, a przecież Albert tylko przykucnął na chwilę :mrgreen:
Szacunek dla Polaka, wykazał się niesamowitą wolą walki w tym nierównym pojedynku...

wuqa
29-05-2010, 23:55
Klitschko robił co chciał. Walka niemalże jak wyreżyserowana;) Dzięki klitschce, że nie skończył tego w 2-3 rundzie no i ogromne dzięki dla Albercika za ogromne "ułańskie" serce...z szabelką na czołg, ale jednak walka do końca.

Antonioo
29-05-2010, 23:57
Świetna ta hala....zwłaszcza efekty świetlne...

MrQba
29-05-2010, 23:58
brawo Albercik ! Kto wie co bedzie za 2 - 3 lata :)

mirtius
29-05-2010, 23:59
brawo Albercik ! Kto wie co bedzie za 2 - 3 lata :)

Nikon vs. Kliczko
:mrgreen:

piter123789
30-05-2010, 00:00
Wielkie brawa dla Alberta!

Tr0n
30-05-2010, 00:01
Brawa za serce do walki dla Alberta. Ładne zakończenie - wymiana uprzejmości, wzajemne gratulacje.

tgollob_jamessuchar
30-05-2010, 00:01
jak dla mnie jest hardocorem!

siwyyy77
30-05-2010, 00:01
Klitschko robił co chciał. Walka niemalże jak wyreżyserowana;)


Jestem przekonany, że gdyby w kontrakcie byłoby KO w pierwszej rundzie to tak by się stało.
Nie chciał kończyć w 1 rundzie bo prasa by pisała, ze kelnera wziął (choć to prawda)
Co do Alberta, zrobił co mógł czyli niewiele... w starciu z goliatem

piter123789
30-05-2010, 00:06
Jestem przekonany, że gdyby w kontrakcie byłoby KO w pierwszej rundzie to tak by się stało.
Nie chciał kończyć w 1 rundzie bo prasa by pisała, ze kelnera wziął (choć to prawda)
Co do Alberta, zrobił co mógł czyli niewiele... w starciu z goliatem

To co mówisz to niestety prawda. Były 2 okazje że gdyby Kliczko chciał mógł tę walkę sporo wcześniej zakończyć. Ale mimo wszystko szacuneczek!

Klausik
30-05-2010, 00:11
Nikon vs. Kliczko
:mrgreen:

Amen:D

tomek s
30-05-2010, 00:17
Chłopak robił co mógł i tanio skóry nie sprzedał :mrgreen:
pzdr

rychu_cmg
30-05-2010, 00:31
szacunek, Na aż 10 rund to nie liczyłem

doktor
30-05-2010, 03:02
Albert żyje, na konferencji wypowiadał składne zdania, choć w bańkę dostał. Prawdą jest, że tanio skóry nie sprzedał na ile mógł. Walczył dzielnie.

marekm
30-05-2010, 07:26
szacunek, Na aż 10 rund to nie liczyłem
To że było 10 rund to nie tyle zasługa Sosnowskiego, co decyzja Kliczki.

ekonet
30-05-2010, 10:21
Strasznie podczas walki wygląda lewa ręka Kliczki - cały czas opuszczona i bijąca skośnie z dołu.

mu2yk
30-05-2010, 10:45
No to taki styl boksowania, wygląda na bardzo lekceważący a on po prostu tak walczy, swoją drogą nigdy nie lubiłem oglądać walk Kliczki (a nie jak ktoś wcześniej napisał Klitschki czy jakoś tak)!

statler
30-05-2010, 11:40
Mam wrazenie, ze gdyby tylko Kliczko zechcial walka mogla by wygladac podobnie do starcia Pudiana z Najmanem. Fajnie ze Albert ma serce do walki tylko szkoda, ze nie ma umiejetnosci, po zawodniku ktory wygral 45 walk troche wiecej sie spodziewalem. Kliczko staral sie jak mogl zeby pokazac ze nie walczy z kelnerem, ale roznica klas byla az nadto widoczna. Dobrze ze mamy Adamka:)

arturs
30-05-2010, 11:48
No to taki styl boksowania, wygląda na bardzo lekceważący a on po prostu tak walczy, swoją drogą nigdy nie lubiłem oglądać walk Kliczki (a nie jak ktoś wcześniej napisał Klitschki czy jakoś tak)!

To jakbyśmy mieli być tacy dokładni to z ukraińskiego / rosyjskiego on nazywa się Kłyczko...


Mam wrazenie, ze gdyby tylko Kliczko zechcial walka mogla by wygladac podobnie do starcia Pudiana z Najmanem. Fajnie ze Albert ma serce do walki tylko szkoda, ze nie ma umiejetnosci, po zawodniku ktory wygral 45 walk troche wiecej sie spodziewalem. Kliczko staral sie jak mogl zeby pokazac ze nie walczy z kelnerem, ale roznica klas byla az nadto widoczna. Dobrze ze mamy Adamka:)

no niestety, też takie wrażenie odniosłem - że przez 3 czy 4 rundy "ładuje" prawą rękę bo prawie jej nie używał a jak zaczął to dosyć szybko Sosnowski zaczął się chwiać na nogach

Locter
30-05-2010, 12:18
Nie jestem wielkim znawca boksu, ale dla mnie ta walka wyglądała żałośnie... Kliczko wyglądał jakby bawił się ze swoim przeciwnikiem, wyprowadzał mało ciosów, garda opuszczona przez całą walkę, no widać nie chciał Alberta upokorzyć, a jestem pewien, że gdyby chciał to Sosnowski dostałby baty nawet w 1,2 rundzie.
Niestety, ale Sosnowski nie nadaje sie na mistrza, walczył co prawda dzielnie, ale strasznie nieporadnie, zupelnie nie wiedzial co ma zrobić z tym fantem.

Szuwar
30-05-2010, 12:24
No tak, wszyscy macie rację.

Uważam tylko, że mimo wszystko trzeba mieć odwagę, aby wyjść do ringu z Kliczką, wiedząc na co jest się skazanym. I trzeba "umieć" być przez te 10 rund sparing partnerem dla Kliczki.

Pokazał Sosnowski serce do walki i za to należą mu się brawa i szacunek.

frostic
30-05-2010, 12:44
Wytrzymały chłopak z tego Alberta!
Obaj zawodnicy odnieśli pełen sukces.
I to się nazywa czysta sportowa rywalizacja bez zbędnych złych emocji, z pełnym szacunkiem dla przeciwnika!!

Lesiak
30-05-2010, 12:53
Zgadzam się z większością, że Albert pokazał serce do walki, miał jakąś tam strategię i ją w większości rund realizował i utrzymywał. Garda wysoko, lewa wyżej - to można było słyszeć z Polskiego narożnika.

Co to Kliczko to odniosłem wrażenie, że od 9 rundy zaczął mocniej bić i szukał ciosu nokautującego. Częste opuszczanie rąk było szansą dla Sosnowskiego, jednak warunki fizyczne Ukraińca nie pozwoliły na wykorzystanie tego.

Walka mi się podobała - mało klinczów, a Witalij Kliczko jest mistrzem WBC nie przez przypadek.

Tr0n
30-05-2010, 15:42
Jestem przekonany, że gdyby w kontrakcie byłoby KO w pierwszej rundzie to tak by się stało.
Nie chciał kończyć w 1 rundzie bo prasa by pisała, ze kelnera wziął (choć to prawda)
Co do Alberta, zrobił co mógł czyli niewiele... w starciu z goliatem

Raczej nie, szybki atak dałby szansę Albertowi na ewentualny kontratak. To Kliczko musiał wygrać tę walkę, więc nie mógł sobie pozwolić na duże ryzyko, a próba zakończenia tego pojedynku w 1 rundzie takim ryzykiem by była. Przesądziły warunki fizyczne i Kliczko dobrał sobie partnera do walki tak, aby zminimalizować ryzyko przegranej.

fIlek
30-05-2010, 23:36
Tak w temacie - dzisiaj przechwyciliśmy Dragona na lotnisku:

YKErA3-LFmo

wonito
31-05-2010, 09:06
Kliczko dobrał sobie partnera do walki tak, aby zminimalizować ryzyko przegranej.

Tak dokładnie było, ale to szansa dla Alberta.
Zaistniał i pokazał się z dobrej strony
Mam wrażenie, że jego kariera właśnie się rozpoczęła.

Tr0n
31-05-2010, 09:53
Tak dokładnie było, ale to szansa dla Alberta
Zaistniał i pokazał się z dobrej strony
Mam wrażenie, że jago kariera właśnie się rozpoczęła.

Zgadza się, szans w pojedynku dużych nie miał, ale mógł wygrać przyszłość tym pojedynkiem i w tym kierunku zrobił wszystko co mógł.