PDA

Zobacz pełną wersję : Internet w PLAY :D



LWO
18-05-2010, 18:07
Wszyscy marudza na internet od operatorow telefonow komorkowych calkowicie tego nie rozumiem oto dzisiejszy wynik mojego polaczenia :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img6.imageshack.us/img6/196/obrazek2a.png)

tak zupelnie serio ostro sie ta mega usluga pier@#% wiec chyba bede musial z niej zrezygnowac

meliszipak
18-05-2010, 18:37
Ja jestem zadowolony. Fajnie śmiga. Mogli by dać większy limit za 50 pln.

Yova
18-05-2010, 18:48
Moja luba tez ma i nie narzeka no a limit limitem :) Naszczęście jak by co to ja mam 5mbps bez limitów a play bardzo fajny na wyjazdy, laptopik modem i pięknie ładnie, jeszcze żeby tylko modem zrobili wielkością taki jak odbiorniki nano logitecha to już bajka :)

ASAHI
18-05-2010, 19:07
Ja nie narzekam, mam na kartę i w dużych miastach jest ok. Na działce nie używałem jeszcze :-)
Zadzwoń może coś transfer blokuje.

Może trzeba rachunek zapłacić :D

km79
18-05-2010, 19:17
Play cienko wypada poza miastem, tzn. tam gdzie jest słaby zasięg.

mpwt
18-05-2010, 20:35
A Play nie ma problemu w postaci tego, że internet działa tylko na ich infrastrukturze?

ASAHI
18-05-2010, 21:06
Ma, dlatego zasięg poza miastami nie istnieje. Rozmawiać można bo korzystają z nadajników Plusa.

TOP67
18-05-2010, 22:13
A ja bardzo sobie chwalę pakiet 100MB za 5zł na numerze głosowym. Na sprawdzanie poczty zużywam do 20MB na miesiąc, reszta na awaryjne sytuacje.

kondziu
19-05-2010, 00:17
Od około roku korzystam z Play 10gb za 45pln i nie narzekam, czasem jakiś problem się pojawia, jednak nauczyłem się wysyłać email ze strony Play z powiadomieniem i wszystko gra. Co do zasięgu wszystkie miejscowości w których się poruszam, mniejsze/większe są w zasięgu, ogólnie jestem zadowolony, mogła by być większa szybkość łącza, 7,2Gb/s to fikcja.

LWO
19-05-2010, 07:57
ale widzial ktos u siebie predkosci takie jak tutaj ponad 2000MB/s wysylanie i odbieranie ? :)

tymancjo
19-05-2010, 08:38
ale widzial ktos u siebie predkosci takie jak tutaj ponad 2000MB/s wysylanie i odbieranie ? :)

Oj nie,

mój najwyżej dosięgał chyba coś około 1Mb/s, a zazwyczaj 0,7Mb/s

Pozdrawiam,
Tomek

kondziu
19-05-2010, 09:11
U mnie, tak samo jak u kolegi do 1Mb/s, jednak odczuwalnie jest o wiele wolniej, akurat wcześniej korzystałem z kabla 1Mb/s i było sporo szybciej.