Wszyscy marudza na internet od operatorow telefonow komorkowych calkowicie tego nie rozumiem oto dzisiejszy wynik mojego polaczenia![]()
tak zupelnie serio ostro sie ta mega usluga pier@#% wiec chyba bede musial z niej zrezygnowac
Szukaj
Wszyscy marudza na internet od operatorow telefonow komorkowych calkowicie tego nie rozumiem oto dzisiejszy wynik mojego polaczenia![]()
tak zupelnie serio ostro sie ta mega usluga pier@#% wiec chyba bede musial z niej zrezygnowac
Ja jestem zadowolony. Fajnie śmiga. Mogli by dać większy limit za 50 pln.
Moja luba tez ma i nie narzeka no a limit limitemNaszczęście jak by co to ja mam 5mbps bez limitów a play bardzo fajny na wyjazdy, laptopik modem i pięknie ładnie, jeszcze żeby tylko modem zrobili wielkością taki jak odbiorniki nano logitecha to już bajka
![]()
Nikon Canon Zenit i dwa Fiedy
Ja nie narzekam, mam na kartę i w dużych miastach jest ok. Na działce nie używałem jeszcze
Zadzwoń może coś transfer blokuje.
Może trzeba rachunek zapłacić![]()
Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 18-05-2010 o 19:28
Play cienko wypada poza miastem, tzn. tam gdzie jest słaby zasięg.
A Play nie ma problemu w postaci tego, że internet działa tylko na ich infrastrukturze?
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Ma, dlatego zasięg poza miastami nie istnieje. Rozmawiać można bo korzystają z nadajników Plusa.
A ja bardzo sobie chwalę pakiet 100MB za 5zł na numerze głosowym. Na sprawdzanie poczty zużywam do 20MB na miesiąc, reszta na awaryjne sytuacje.
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Od około roku korzystam z Play 10gb za 45pln i nie narzekam, czasem jakiś problem się pojawia, jednak nauczyłem się wysyłać email ze strony Play z powiadomieniem i wszystko gra. Co do zasięgu wszystkie miejscowości w których się poruszam, mniejsze/większe są w zasięgu, ogólnie jestem zadowolony, mogła by być większa szybkość łącza, 7,2Gb/s to fikcja.
ale widzial ktos u siebie predkosci takie jak tutaj ponad 2000MB/s wysylanie i odbieranie ?![]()
Skontaktuj się z nami