Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Internet w PLAY :D

    Wszyscy marudza na internet od operatorow telefonow komorkowych calkowicie tego nie rozumiem oto dzisiejszy wynik mojego polaczenia

    tak zupelnie serio ostro sie ta mega usluga pier@#% wiec chyba bede musial z niej zrezygnowac

  2. #2

    Domyślnie

    Ja jestem zadowolony. Fajnie śmiga. Mogli by dać większy limit za 50 pln.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #3

    Domyślnie

    Moja luba tez ma i nie narzeka no a limit limitem Naszczęście jak by co to ja mam 5mbps bez limitów a play bardzo fajny na wyjazdy, laptopik modem i pięknie ładnie, jeszcze żeby tylko modem zrobili wielkością taki jak odbiorniki nano logitecha to już bajka
    Nikon Canon Zenit i dwa Fiedy

  4. #4

    Domyślnie

    Ja nie narzekam, mam na kartę i w dużych miastach jest ok. Na działce nie używałem jeszcze
    Zadzwoń może coś transfer blokuje.

    Może trzeba rachunek zapłacić
    Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 18-05-2010 o 19:28

  5. #5
    Rozmowny Awatar km79
    Dołączył
    06 2006
    Miasto
    Bilgoraj - Burton on Trent
    Posty
    293

    Domyślnie

    Play cienko wypada poza miastem, tzn. tam gdzie jest słaby zasięg.
    D600 +N35 +N50 +N70-210
    D810 +S24
    fr

  6. #6

    Domyślnie

    A Play nie ma problemu w postaci tego, że internet działa tylko na ich infrastrukturze?
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #7

    Domyślnie

    Ma, dlatego zasięg poza miastami nie istnieje. Rozmawiać można bo korzystają z nadajników Plusa.

  8. #8

    Domyślnie

    A ja bardzo sobie chwalę pakiet 100MB za 5zł na numerze głosowym. Na sprawdzanie poczty zużywam do 20MB na miesiąc, reszta na awaryjne sytuacje.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  9. #9

    Domyślnie

    Od około roku korzystam z Play 10gb za 45pln i nie narzekam, czasem jakiś problem się pojawia, jednak nauczyłem się wysyłać email ze strony Play z powiadomieniem i wszystko gra. Co do zasięgu wszystkie miejscowości w których się poruszam, mniejsze/większe są w zasięgu, ogólnie jestem zadowolony, mogła by być większa szybkość łącza, 7,2Gb/s to fikcja.

  10. #10

    Domyślnie

    ale widzial ktos u siebie predkosci takie jak tutaj ponad 2000MB/s wysylanie i odbieranie ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •