Zobacz pełną wersję : Stalking
http://wyborcza.pl/1,76842,7867652,Bede_koszmarem_twojego_lajfu.html
http://www.tvn24.pl/-1,1656729,0,1,setka-wyzwisk-na-godzine,wiadomosc.html
http://wyborcza.pl/1,101392,6948572,Stalking__To_nie_milosc__to_przes ladowanie.html
maciek_apocaliptic
17-05-2010, 22:33
Polska to jeszcze bardzo świeży grunt, e-prześladowanie czy jak to inaczej ująć jest czymś nowym i prędzej czy później wejdą odpowiednie regulacje prawne. Mnie samego kilka lat temu coś podobnego w sumie spotkało, tzn. zostałem oskarżony zupełnie bezpodstawnie o telefoniczne dręczenie kogoś. Kiedyś jeszcze, za czasów kiedy można było za darmo wysyłać sms-y w nieograniczonej ilości moją siostrę ktoś tak zaatakował skutecznie blokując jej skrzynkę pocztową w komórce. Nowe technologie, nowe problemy a wszystko dlatego że ludzie mają coś z tym wspólnego...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.