Szukaj
Polska to jeszcze bardzo świeży grunt, e-prześladowanie czy jak to inaczej ująć jest czymś nowym i prędzej czy później wejdą odpowiednie regulacje prawne. Mnie samego kilka lat temu coś podobnego w sumie spotkało, tzn. zostałem oskarżony zupełnie bezpodstawnie o telefoniczne dręczenie kogoś. Kiedyś jeszcze, za czasów kiedy można było za darmo wysyłać sms-y w nieograniczonej ilości moją siostrę ktoś tak zaatakował skutecznie blokując jej skrzynkę pocztową w komórce. Nowe technologie, nowe problemy a wszystko dlatego że ludzie mają coś z tym wspólnego...
Skontaktuj się z nami