Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Stalking

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Polska to jeszcze bardzo świeży grunt, e-prześladowanie czy jak to inaczej ująć jest czymś nowym i prędzej czy później wejdą odpowiednie regulacje prawne. Mnie samego kilka lat temu coś podobnego w sumie spotkało, tzn. zostałem oskarżony zupełnie bezpodstawnie o telefoniczne dręczenie kogoś. Kiedyś jeszcze, za czasów kiedy można było za darmo wysyłać sms-y w nieograniczonej ilości moją siostrę ktoś tak zaatakował skutecznie blokując jej skrzynkę pocztową w komórce. Nowe technologie, nowe problemy a wszystko dlatego że ludzie mają coś z tym wspólnego...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •