PDA

Zobacz pełną wersję : Pozdrowienia znad morza...



gilvhs
17-05-2010, 09:16
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów znad Polskiego Bałtyku z miejscowości Dźwirzyno. Cieszę się, że tu jestem, już tak dawno nie widziałem naszego pięknego morza.

sote
17-05-2010, 09:48
widocznie super sie tam bawisz skoro juz od rana na forum siedzisz ;)
Udanego urlopu!!

wonito
17-05-2010, 10:12
Wakacje wakacjami a nawyki zostają ;)
Słońca.

jarekf34
17-05-2010, 10:13
Tylko pogoda Ci nie dopisuje,mieszkam w Grzybowie to zaledwie 5 km.od Dzwiżyna.Pozdrawiam i słoneczka życzę.

frostic
17-05-2010, 11:18
Uwielbiam Dźwirzyno !

Zresztą gdzie tylko można to je promuje:
http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=1906709&postcount=55

Nie zapomnij o wędzarenkach!!!

A co do Grzybowa to... Jarekf34 - Ty już wiesz co ;););)

gilvhs
18-05-2010, 13:41
Zabawa jest przednia. Już kilka udanych fotek zrobiłem. Dzisiaj idę po wędzoną rybkę do wódeczki będzie na wieczór. :D

prz3mo
18-05-2010, 13:42
Pozostaje życzyć dobrej pogody !

A propos pogody to załamka, czy w tym roku w ogóle będzie "ciepło" ? :(
Człowiek czekał całą zimę na wiosnę i lato, a tu taki syf.... :(

frostic
18-05-2010, 13:50
Pewnie, że będzie ciepło!
Przełom lipca i sierpnia nad polskim morzem będzie genialny.
Zakład? Mam wolną stówkę i chętnie ją sklonuję ;)

Rafał_Sz
18-05-2010, 13:52
Pewnie, że będzie ciepło!
Przełom lipca i sierpnia nad polskim morzem będzie genialny.
Zakład? Mam wolną stówkę i chętnie ją sklonuję ;)
Zakładać się nie będę, ale za słowo Cię trzymam.
;)

verus
18-05-2010, 14:12
Cieszę się, że tu jestem, już tak dawno nie widziałem naszego pięknego morza.

Piękne morze to dopiero możesz zobaczyć w życiu ;-)

stock
18-05-2010, 14:20
Dzisiaj idę po wędzoną rybkę do wódeczki będzie na wieczór. :D

Niestety to mnie skutecznie odstrasza od polskiego morza - nieprzewidywalna i kiepska pogoda i pijaństwo w ośrodkach :) Oczywiście przeciwnikiem Bałtyku nie jestem - ale prawde mówiąc jesli mam np 2-3-4 tyg na wypoczynek przez duże W w roku - to wybiore wypoczynek. Czyli nie polskie morze :( Natomiast w inne pory roku to jak najbardziej. Takich plaż to nie ma nigdzie - no, prawie nigdzie.
-------
Ot taki głos niezadowolenia wśród tego miodu :)

swider
18-05-2010, 14:21
Przełom lipca i sierpnia nad polskim morzem będzie genialny.
A Ty dalej żyjesz nadzieją, że urlop się uda? :D

frostic
18-05-2010, 14:31
A Ty dalej żyjesz nadzieją, że urlop się uda? :D

Osobiście to w tym roku urlop śląsko-działkowo-dziecięcy będzie.
Za daleki wyjazd jak na szkraba.
Ale w przyszłym roku Białogóra na bank!!

Przełom tych miesięcy zawsze sprawdza się co roku, wiec w tym nie będzie inaczej.
Oczywiście w odpowiednich miejscach, czyli wspominana Białogóra oraz Dźwirzyno właśnie ;)

swider
18-05-2010, 14:37
Osobiście to w tym roku urlop śląsko-działkowo-dziecięcy będzie.
Za daleki wyjazd jak na szkraba.
Ale w przyszłym roku Białogóra na bank!!
No tak -- zapomniałem o nowym członku rodziny :)

Maciek R
18-05-2010, 16:14
Pogoda w naszych terenach dramatyczna - najgorsza chyba od kilku lat biorąc pod uwagę miesiąc maj.

A w Dźwirzynie, miłej zabawy. :D

messer
18-05-2010, 16:20
A propos pogody to załamka, czy w tym roku w ogóle będzie "ciepło" ? :(
Człowiek czekał całą zimę na wiosnę i lato, a tu taki syf.... :(

Ciepło to już jest coponiektórym.
Znajomi właśnie uznali, że skoro przez ostatnie 2 noce wypompowywali wodę z piwnicy, a ona i tak zalała im piętro, to jest to o kant d*** potłuc i wyjechali do hiszpanii.

I tam, z plaży będą walczyć o wypłatę odszkodowania od ubezpieczyciela, co potrwa pewnie chore miesiące.

Więc, wiecie, rozumiecie, inni mają gorzej.
Swoją drogą -- znów zaczną być aktualne dowcipy:

- O, cześć stary. Jak Ci się powodzi?
- A, wiesz, nie przelewa się...

Pawliko
18-05-2010, 17:02
dajcie spokój, ładnej pogody to tu nie ma i jakoś nie widzę jej w bliskiej przyszłości :/