Zobacz pełną wersję : Pozdrowienia znad morza...
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów znad Polskiego Bałtyku z miejscowości Dźwirzyno. Cieszę się, że tu jestem, już tak dawno nie widziałem naszego pięknego morza.
widocznie super sie tam bawisz skoro juz od rana na forum siedzisz ;)
Udanego urlopu!!
Wakacje wakacjami a nawyki zostają ;)
Słońca.
jarekf34
17-05-2010, 10:13
Tylko pogoda Ci nie dopisuje,mieszkam w Grzybowie to zaledwie 5 km.od Dzwiżyna.Pozdrawiam i słoneczka życzę.
Uwielbiam Dźwirzyno !
Zresztą gdzie tylko można to je promuje:
http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=1906709&postcount=55
Nie zapomnij o wędzarenkach!!!
A co do Grzybowa to... Jarekf34 - Ty już wiesz co ;););)
Zabawa jest przednia. Już kilka udanych fotek zrobiłem. Dzisiaj idę po wędzoną rybkę do wódeczki będzie na wieczór. :D
Pozostaje życzyć dobrej pogody !
A propos pogody to załamka, czy w tym roku w ogóle będzie "ciepło" ? :(
Człowiek czekał całą zimę na wiosnę i lato, a tu taki syf.... :(
Pewnie, że będzie ciepło!
Przełom lipca i sierpnia nad polskim morzem będzie genialny.
Zakład? Mam wolną stówkę i chętnie ją sklonuję ;)
Rafał_Sz
18-05-2010, 13:52
Pewnie, że będzie ciepło!
Przełom lipca i sierpnia nad polskim morzem będzie genialny.
Zakład? Mam wolną stówkę i chętnie ją sklonuję ;)
Zakładać się nie będę, ale za słowo Cię trzymam.
;)
Cieszę się, że tu jestem, już tak dawno nie widziałem naszego pięknego morza.
Piękne morze to dopiero możesz zobaczyć w życiu ;-)
Dzisiaj idę po wędzoną rybkę do wódeczki będzie na wieczór. :D
Niestety to mnie skutecznie odstrasza od polskiego morza - nieprzewidywalna i kiepska pogoda i pijaństwo w ośrodkach :) Oczywiście przeciwnikiem Bałtyku nie jestem - ale prawde mówiąc jesli mam np 2-3-4 tyg na wypoczynek przez duże W w roku - to wybiore wypoczynek. Czyli nie polskie morze :( Natomiast w inne pory roku to jak najbardziej. Takich plaż to nie ma nigdzie - no, prawie nigdzie.
-------
Ot taki głos niezadowolenia wśród tego miodu :)
Przełom lipca i sierpnia nad polskim morzem będzie genialny.
A Ty dalej żyjesz nadzieją, że urlop się uda? :D
A Ty dalej żyjesz nadzieją, że urlop się uda? :D
Osobiście to w tym roku urlop śląsko-działkowo-dziecięcy będzie.
Za daleki wyjazd jak na szkraba.
Ale w przyszłym roku Białogóra na bank!!
Przełom tych miesięcy zawsze sprawdza się co roku, wiec w tym nie będzie inaczej.
Oczywiście w odpowiednich miejscach, czyli wspominana Białogóra oraz Dźwirzyno właśnie ;)
Osobiście to w tym roku urlop śląsko-działkowo-dziecięcy będzie.
Za daleki wyjazd jak na szkraba.
Ale w przyszłym roku Białogóra na bank!!
No tak -- zapomniałem o nowym członku rodziny :)
Maciek R
18-05-2010, 16:14
Pogoda w naszych terenach dramatyczna - najgorsza chyba od kilku lat biorąc pod uwagę miesiąc maj.
A w Dźwirzynie, miłej zabawy. :D
A propos pogody to załamka, czy w tym roku w ogóle będzie "ciepło" ? :(
Człowiek czekał całą zimę na wiosnę i lato, a tu taki syf.... :(
Ciepło to już jest coponiektórym.
Znajomi właśnie uznali, że skoro przez ostatnie 2 noce wypompowywali wodę z piwnicy, a ona i tak zalała im piętro, to jest to o kant d*** potłuc i wyjechali do hiszpanii.
I tam, z plaży będą walczyć o wypłatę odszkodowania od ubezpieczyciela, co potrwa pewnie chore miesiące.
Więc, wiecie, rozumiecie, inni mają gorzej.
Swoją drogą -- znów zaczną być aktualne dowcipy:
- O, cześć stary. Jak Ci się powodzi?
- A, wiesz, nie przelewa się...
dajcie spokój, ładnej pogody to tu nie ma i jakoś nie widzę jej w bliskiej przyszłości :/
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.