PDA

Zobacz pełną wersję : samsung monte



Kordian d70
16-05-2010, 21:06
Hej wszystkim.

Jest ktoś na forum kto ma Samsunga Monte?
Mam takie pytanie ponieważ stałem się posiadaczem tego telefonu i mam mały problem ze Skype.
Otóż chodzi o to, że wszystko działa w miarę poprawnie to znaczy chat, dodawanie znajomych, ale niestety nie mogę dzwonić do znajomych, tak samo oni nie mogą dzwonić do mnie, można tylko pisać ;-(

Dodam, że łączę się przez wi-fi i przez router w sieci domowej.

Dzięki i pozdrawiam.

Kordian d70
17-05-2010, 21:04
oki widzę, że tylko ja jeden mam ten telefon więc trzeba sobie jakoś radzić, a wątek do zamknięcia ;-)

Korchez
17-05-2010, 21:15
sorki :(

Kordian d70
17-05-2010, 21:19
sorki :(

oki podłubię sam i zobaczymy co z tego wyjdzie, zawsze można zrobić reset ustawień ;-)