Zobacz pełną wersję : Thunderbird :(
Dostałem dokument w Excelu, odebrałem go i otworzyłem z poziomu Thunderbirda niestety bez zapisywania na dysku. Później pracowałem na tym pliku i co około 10 minut zapisywałem postęp.
Po skończonej pracy chciałem odesłać plik, ale go nigdzie nie ma. Ani na dysku, a w Thunderbirdzie zniknęła cała wiadomość z którą dostałem plik.
Nie wierzę, że plik przepadł, bo robiłem zapisy, tylko GDZIE ON MOŻE BYĆ??
Najgorsze, że to były dane do magisterki:(
A próbowałeś po prostu wyszukać dokumenty .xls, również w folderach systemowych?
pliki w temp niekoniecznie zachowują oryginalną nazwę, szukaj po rozszerzeniu i dacie modyfikacji
Otwórz Exela i zobacz ostatnio otwierane, ewentualnie może ci zrobić odzyskiwanie pliku.
Zobacz w folderze z profilem TB.
* C:\Documents and Settings\<Windows user name>\Application Data\Thunderbird\Profiles\<Profile name>
lub
* C:\Users\<Windows user name>\AppData\Roaming\Thunderbird\Profiles\<Profile name>\
niestety wszystkie Wasze rady nie pomogły:/
ja mam taką żelazną zasadę, że zawsze najpierw zapisuję plik w katalogu, zamykam go i otwieram PONOWNIE. Z komputerem pracuję łopatologicznie nie ufając z zasady żadnym "sztuczkom"
ja mam taką żelazną zasadę, że zawsze najpierw zapisuję plik w katalogu, zamykam go i otwieram PONOWNIE. Z komputerem pracuję łopatologicznie nie ufając z zasady żadnym "sztuczkom"
Tak, cieszymy się z tak wielkiego wkładu w rozwiązanie problemu...
@emet_b
Jak to był office 2007 to szukaj .xlsx
to był 2003, a sprawa się już rozwiązała... było w tempie, a ja przeglądałem kilka tempów tylko nie ten co trzeba.
I tak przepadło, bo nadpisałem "plikiem próbnym" żeby sprawdzić gdzie Thunder to wrzuca. Trudno... posiedzę parę godzin i nadrobię stratę;)
Dzięki za pomoc!!!
to był 2003, a sprawa się już rozwiązała... było w tempie, a ja przeglądałem kilka tempów tylko nie ten co trzeba.
I tak przepadło, bo nadpisałem "plikiem próbnym" żeby sprawdzić gdzie Thunder to wrzuca. Trudno... posiedzę parę godzin i nadrobię stratę;)
Dzięki za pomoc!!!
Współczuję ;/
Powodzenia w nadrabianiu :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.