PDA

Zobacz pełną wersję : Thunderbird :(



emet_b
10-05-2010, 11:20
Dostałem dokument w Excelu, odebrałem go i otworzyłem z poziomu Thunderbirda niestety bez zapisywania na dysku. Później pracowałem na tym pliku i co około 10 minut zapisywałem postęp.
Po skończonej pracy chciałem odesłać plik, ale go nigdzie nie ma. Ani na dysku, a w Thunderbirdzie zniknęła cała wiadomość z którą dostałem plik.
Nie wierzę, że plik przepadł, bo robiłem zapisy, tylko GDZIE ON MOŻE BYĆ??
Najgorsze, że to były dane do magisterki:(

qooba
10-05-2010, 11:21
temp?

ekonet
10-05-2010, 11:22
A próbowałeś po prostu wyszukać dokumenty .xls, również w folderach systemowych?

qooba
10-05-2010, 11:29
pliki w temp niekoniecznie zachowują oryginalną nazwę, szukaj po rozszerzeniu i dacie modyfikacji

overaid
10-05-2010, 11:38
Otwórz Exela i zobacz ostatnio otwierane, ewentualnie może ci zrobić odzyskiwanie pliku.

dzejms
10-05-2010, 11:58
Zobacz w folderze z profilem TB.

* C:\Documents and Settings\<Windows user name>\Application Data\Thunderbird\Profiles\<Profile name>
lub

* C:\Users\<Windows user name>\AppData\Roaming\Thunderbird\Profiles\<Profile name>\

emet_b
10-05-2010, 18:07
niestety wszystkie Wasze rady nie pomogły:/

UBoot
10-05-2010, 18:27
ja mam taką żelazną zasadę, że zawsze najpierw zapisuję plik w katalogu, zamykam go i otwieram PONOWNIE. Z komputerem pracuję łopatologicznie nie ufając z zasady żadnym "sztuczkom"

mypod
10-05-2010, 19:06
ja mam taką żelazną zasadę, że zawsze najpierw zapisuję plik w katalogu, zamykam go i otwieram PONOWNIE. Z komputerem pracuję łopatologicznie nie ufając z zasady żadnym "sztuczkom"

Tak, cieszymy się z tak wielkiego wkładu w rozwiązanie problemu...


@emet_b
Jak to był office 2007 to szukaj .xlsx

emet_b
10-05-2010, 19:08
to był 2003, a sprawa się już rozwiązała... było w tempie, a ja przeglądałem kilka tempów tylko nie ten co trzeba.
I tak przepadło, bo nadpisałem "plikiem próbnym" żeby sprawdzić gdzie Thunder to wrzuca. Trudno... posiedzę parę godzin i nadrobię stratę;)
Dzięki za pomoc!!!

mypod
10-05-2010, 19:45
to był 2003, a sprawa się już rozwiązała... było w tempie, a ja przeglądałem kilka tempów tylko nie ten co trzeba.
I tak przepadło, bo nadpisałem "plikiem próbnym" żeby sprawdzić gdzie Thunder to wrzuca. Trudno... posiedzę parę godzin i nadrobię stratę;)
Dzięki za pomoc!!!

Współczuję ;/
Powodzenia w nadrabianiu :)