PDA

Zobacz pełną wersję : Video DSLR - ankieta



superkomornik
06-05-2010, 20:28
Drodzy forumowicze. Zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc. Jako student trzeciego roku jestem na etapie pisania licencjatu (cóż, jak mus to mus). Tematem jest wykorzystywaniu funkcji video w lustrach i bezlusterkowcach. Bardzo proszę o poświęcenie minutki czy dwóch na wypełnienie króciutkiej ankiety (8 prostych pytań).
Ankieta skierowana jest do osób posiadających lustrzankę/bezlusterkowca z funkcją video.
http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/15061/

Z góry dzięki :)

stock
07-05-2010, 07:33
wypełnione

pil74
07-05-2010, 08:33
Poszło

elanek
07-05-2010, 08:47
krótka

TristisAnima
07-05-2010, 09:15
Masz i ode mnie.

<| MICHAŁ |>
07-05-2010, 09:18
poszlo

wonito
07-05-2010, 09:18
poszło

gon
07-05-2010, 09:21
Zrobione

Polsar74
07-05-2010, 09:26
a masz... :-)

zdyboo
07-05-2010, 09:44
Witam!

To i ja się przyłączę do wypełniaczy. :)

martych
07-05-2010, 10:06
zfillowałem :)

qer
07-05-2010, 10:10
Wypełniłem, powodzenia :).

totmes
07-05-2010, 10:14
poszło

UBoot
07-05-2010, 10:19
ankietę wypełniłem ...
od siebie tylko dodam, że na forum jest zakaz palenia ...

luxius
07-05-2010, 11:45
done

-bob-
07-05-2010, 11:56
mówisz masz

M_B
07-05-2010, 11:59
poszła i moja

kuba_rsx
07-05-2010, 12:10
Jest i ode mnie.
Pozdr

mrpawcio
07-05-2010, 12:18
Wypełniona