Drodzy forumowicze. Zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc. Jako student trzeciego roku jestem na etapie pisania licencjatu (cóż, jak mus to mus). Tematem jest wykorzystywaniu funkcji video w lustrach i bezlusterkowcach. Bardzo proszę o poświęcenie minutki czy dwóch na wypełnienie króciutkiej ankiety (8 prostych pytań).
Ankieta skierowana jest do osób posiadających lustrzankę/bezlusterkowca z funkcją video.
http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/...nariusz/15061/
Z góry dzięki![]()
Szukaj




Skontaktuj się z nami