zurek17
02-05-2010, 14:08
Witam.
Ostatnio zaczeło mnie nękać pewne zjawisko, mianowicie przy fotografowaniu czasami wyskakuje komunikat F-- ustępuję on dopiero po kilku(nastu) ponownych uruchomieniach aparatu. Ktoś może zasugerować czego to może być oznaka.
Ostatnio zaczeło mnie nękać pewne zjawisko, mianowicie przy fotografowaniu czasami wyskakuje komunikat F-- ustępuję on dopiero po kilku(nastu) ponownych uruchomieniach aparatu. Ktoś może zasugerować czego to może być oznaka.