PDA

Zobacz pełną wersję : s3 pro i F--



zurek17
02-05-2010, 14:08
Witam.

Ostatnio zaczeło mnie nękać pewne zjawisko, mianowicie przy fotografowaniu czasami wyskakuje komunikat F-- ustępuję on dopiero po kilku(nastu) ponownych uruchomieniach aparatu. Ktoś może zasugerować czego to może być oznaka.

wasilewk
02-05-2010, 15:25
A bez obiektywu ?

mazon
02-05-2010, 17:08
Przeczyść styki w body i w obiektywach. Jeżeli to nie pomoże to gdy pojawi się ponownie F-- spróbuj delikatnie przekręcić zapięty obiektyw w jedną lub drugą stronę - prawdopodobnie brak komunikacji body z CPU w obiektywie

igg
05-05-2010, 18:37
Porządne baterie to podstawa w S3.
Proponuję dwa nowe komplety eneloop'ów jak nie pomoże to i tak się nie zmarnują.
I wyczyścic styki w koszyczku.