Zobacz pełną wersję : simpleviewer i html - galeria
D_Z_I_A_D_E_K
30-04-2010, 11:57
Witam.
Jako, ze naszło mnie na zbudowanie własnej witrynki (a jestem dość zielony w tej materii) postanowiłem skorzystać z mozliwosci simpleviewier'a.
Stronka raczej prosta: strona główna + 4 podstrony tematyczne, wszystko w html-u. Teraz zaczynają się schody bo nie wiem jak zagnieździć to co wypluł mi simpleviewer na tym co już mam. Aha jako edytor mam SharePointa 2007.
http://www.google.com/search?hl=pl&q=simple+viewer+iframe&btnG=Szukaj&lr=lang_pl&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
D_Z_I_A_D_E_K
30-04-2010, 12:11
http://lmgtfy.com/?q=http%3A%2F%2Fwww.google.pl%2Fsearch%3Fhl%3Dpl%2 6client%3Dfirefox-a%26hs%3D3ln%26rlz%3D1R1GGLL_pl___PL375%26q%3Difra me%2Bsimple%2Bviewer%26btnG%3DSzukaj%26lr%3Dlang_p l%26cts%3D1272622194226%26aq%3Df%26aqi%3D%26aql%3D %26oq%3D%26gs_rfai%3D
taaaak, googlowałem, googlowałem i nic nie wiem.
taaaak, googlowałem, googlowałem i nic nie wiem.
Sprawdź teraz, poprawiłem linka :)
D_Z_I_A_D_E_K
30-04-2010, 13:47
uuu, nareszcie uporałem się, dzięki.
Jeszcze jedno pytanie: simplewiever podczas tworzenia galerii tworzy na dole swoje logo, czy aby je usunąć muszę użyć jakiegoś edytora flesh-u?
skulinski
30-04-2010, 14:03
uuu, nareszcie uporałem się, dzięki.
Jeszcze jedno pytanie: simplewiever podczas tworzenia galerii tworzy na dole swoje logo, czy aby je usunąć muszę użyć jakiegoś edytora flesh-u?
Obawiam się, ze warunki korzystania z simpleviewera w wersji freeware wymagaja tego logo. Chcesz bez - trzeba zapłacić. ;)
dokładnie. dopiero w wersji płatnej nie ma loga. dodatkowo flasha z wersji free nie masz jak edytować :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.