Witam.
Jako, ze naszło mnie na zbudowanie własnej witrynki (a jestem dość zielony w tej materii) postanowiłem skorzystać z mozliwosci simpleviewier'a.
Stronka raczej prosta: strona główna + 4 podstrony tematyczne, wszystko w html-u. Teraz zaczynają się schody bo nie wiem jak zagnieździć to co wypluł mi simpleviewer na tym co już mam. Aha jako edytor mam SharePointa 2007.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami