PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Canon



piom
28-04-2010, 14:41
http://optyczne.pl/2896-nowo%C5%9B%C4%87-Canon_EOS_550D_Jackie_Chan_Edition.html#komentarz


ubawiłem się do łez...

Locter
28-04-2010, 14:43
Jak dla mnie wypas :D Fajnie wygląda.

kisio
28-04-2010, 14:44
Eno kabura jest nielicha. Jak w zenicie :D Ja bym się na taką nie obraził.

Leatherface
28-04-2010, 14:45
Kto kupi ten ma u Yakuzy przekichane :P

TMB
28-04-2010, 14:48
Ubawiłem się :mrgreen:
cena 4,3k = 2,5k aparat i szkło + 0,3k wstążki i kabura +1,5k reklama Chana :D

Bartek_902
28-04-2010, 15:06
Hah hardkor :D niech nikon dla Polski zrobi z Pudzianem albo Małyszem :D

kisio
28-04-2010, 15:12
Prędzej Sony z Kubicą i pierdylionem klatek na sekundę ;) w komplecie z 120calową bravią 1200Hz ;)

2Cresky
28-04-2010, 15:13
Ten komentarz jest najlepszy:

MasterB | 2010-04-28 14:44:24


To wszystko jest bez znaczenia. Wkrótce wyjdzie Nikon D5000 Chuck Norris Edition.
I nie będzie tam żadnych bzdurnych książeczek, złotych wstawek czy kryształków swarovskiego.
Będzie tylko skórzany futerał z odciskiem stopy Chucka. Rzecz jasna skóra będzie z krokodyla a odcisk stopy będzie pozostawiony jeszcze za życia tego biednego stworzenia...

frostic
28-04-2010, 16:17
to lepsze niż Pentax k-x we wszystkich odcieniach tęczy i kupy

Rycerz
28-04-2010, 16:38
e...lepszy jest ten komentarz

"Nikon odpowie D40 " Ken Rockwell" edition"

ksviper
28-04-2010, 17:08
albo "Justyna Kowalczyk Edition" z nartami i kijkami w komplecie z których można złożyć trójnóg z wysuwaną kolumną - wszystko oczywiście w kolorze białym :)

admin
28-04-2010, 18:24
Smiejcie sie smiejcie a ja jestem pewien ze pojda te aparaty jak cieple bulki.

wypass
28-04-2010, 19:08
...ciekawe czy będzie podobna "wojna"...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.carfocus.pl/artdodatki/123971021549e47a07c8ddd.jpg)

frostic
28-04-2010, 19:35
Smiejcie sie smiejcie a ja jestem pewien ze pojda te aparaty jak cieple bulki.

Tylko żeby po 3 dniach aparaty nie stały się zbyt czerstwe, jak filmy z panem "Boże jaki ja jestem sprawny i jak wspaniale potrafię machać nogami". Bo ich serwis pęknie w szwach i będą się musieli posiłkować naszym ;)
Wielbicieli talentu, proszę o wybaczenie!
(aktora, nie serwisów!)

vasco5
29-04-2010, 19:49
a wg mnie dla klientów to niezła gratka... zazwyczaj limitowane edycje wyprzedają się i to bardzo szybko nieważne za jaką cenę są wystawione do sklepów...

ale i tak nie przebija to laleczek szmacianych do Pentaxa K-X: http://www.optyczne.pl/news_image/2337_kameraman_1.jpg

albo wersji ROBOT :) http://s.blomedia.pl/gadzetomania.pl/50074/PENTAX_K_X_1-496x372.jpg

frostic
29-04-2010, 20:22
albo wersji ROBOT :) http://s.blomedia.pl/gadzetomania.pl/50074/PENTAX_K_X_1-496x372.jpg

Wesele z takim sprzętem jeszcze można załatwić, ale co jak się stypa trafi? ;)

gilvhs
29-04-2010, 21:28
Na stypę to będzie zrobiona kolejna wersja Ozzi Ozborne, albo Ojciec Chrzestny i motyw konia wkomponowany w grip.