Zobacz pełną wersję : Nowy Canon
http://optyczne.pl/2896-nowo%C5%9B%C4%87-Canon_EOS_550D_Jackie_Chan_Edition.html#komentarz
ubawiłem się do łez...
Jak dla mnie wypas :D Fajnie wygląda.
Eno kabura jest nielicha. Jak w zenicie :D Ja bym się na taką nie obraził.
Leatherface
28-04-2010, 14:45
Kto kupi ten ma u Yakuzy przekichane :P
Ubawiłem się :mrgreen:
cena 4,3k = 2,5k aparat i szkło + 0,3k wstążki i kabura +1,5k reklama Chana :D
Bartek_902
28-04-2010, 15:06
Hah hardkor :D niech nikon dla Polski zrobi z Pudzianem albo Małyszem :D
Prędzej Sony z Kubicą i pierdylionem klatek na sekundę ;) w komplecie z 120calową bravią 1200Hz ;)
Ten komentarz jest najlepszy:
MasterB | 2010-04-28 14:44:24
To wszystko jest bez znaczenia. Wkrótce wyjdzie Nikon D5000 Chuck Norris Edition.
I nie będzie tam żadnych bzdurnych książeczek, złotych wstawek czy kryształków swarovskiego.
Będzie tylko skórzany futerał z odciskiem stopy Chucka. Rzecz jasna skóra będzie z krokodyla a odcisk stopy będzie pozostawiony jeszcze za życia tego biednego stworzenia...
to lepsze niż Pentax k-x we wszystkich odcieniach tęczy i kupy
e...lepszy jest ten komentarz
"Nikon odpowie D40 " Ken Rockwell" edition"
albo "Justyna Kowalczyk Edition" z nartami i kijkami w komplecie z których można złożyć trójnóg z wysuwaną kolumną - wszystko oczywiście w kolorze białym :)
Smiejcie sie smiejcie a ja jestem pewien ze pojda te aparaty jak cieple bulki.
...ciekawe czy będzie podobna "wojna"...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.carfocus.pl/artdodatki/123971021549e47a07c8ddd.jpg)
Smiejcie sie smiejcie a ja jestem pewien ze pojda te aparaty jak cieple bulki.
Tylko żeby po 3 dniach aparaty nie stały się zbyt czerstwe, jak filmy z panem "Boże jaki ja jestem sprawny i jak wspaniale potrafię machać nogami". Bo ich serwis pęknie w szwach i będą się musieli posiłkować naszym ;)
Wielbicieli talentu, proszę o wybaczenie!
(aktora, nie serwisów!)
a wg mnie dla klientów to niezła gratka... zazwyczaj limitowane edycje wyprzedają się i to bardzo szybko nieważne za jaką cenę są wystawione do sklepów...
ale i tak nie przebija to laleczek szmacianych do Pentaxa K-X: http://www.optyczne.pl/news_image/2337_kameraman_1.jpg
albo wersji ROBOT :) http://s.blomedia.pl/gadzetomania.pl/50074/PENTAX_K_X_1-496x372.jpg
albo wersji ROBOT :) http://s.blomedia.pl/gadzetomania.pl/50074/PENTAX_K_X_1-496x372.jpg
Wesele z takim sprzętem jeszcze można załatwić, ale co jak się stypa trafi? ;)
Na stypę to będzie zrobiona kolejna wersja Ozzi Ozborne, albo Ojciec Chrzestny i motyw konia wkomponowany w grip.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.