erde
27-04-2010, 17:33
Hej. Mam od kilku dni problem z komunikatem w Outlooku. Pisałem już do pomocy technicznej O2, gdzie mam skrzynkę. Przeszukałem, jak chuck norris cały internet, przeczytałem miliard porad (w tym zmiana nazwy komputera), zakładałem od nowa konto w outlooku i PUPA!
Komunikat pojawił się po nieudanej próbie wysłania jednego maila.
treść komunikatu:
Zadanie [email protected] - wysyłanie zgłosiło błąd 0x800CCC78 Nie można wysłać wiadomości. sprawdź adres email we właściwościach konta. Odpowiedź serwera 554: 5.7.1 sender address rejected: SERWER poczta.o2.pl wymaga uwierzytelnienia. Zobacz http://pomoc.o2.pl/poczta/autoryzacja i skonfiguruj poprawnie program pocztowyco ciekawe maile wysyłają i odbierają się normalnie za pomocą tego konta pomimo komunikatu, który jednak mocno mnie drażni.
porady znalezione w google są na nic...
wygląda to tak jakby ten jeden niewysłany mail nadal próbował się wysłać...ale skrzynka nadawcza jest pusta (0kb) i nigdzie go nie widać.
może ktoś będzie w stanie mi pomóc?
Komunikat pojawił się po nieudanej próbie wysłania jednego maila.
treść komunikatu:
Zadanie [email protected] - wysyłanie zgłosiło błąd 0x800CCC78 Nie można wysłać wiadomości. sprawdź adres email we właściwościach konta. Odpowiedź serwera 554: 5.7.1 sender address rejected: SERWER poczta.o2.pl wymaga uwierzytelnienia. Zobacz http://pomoc.o2.pl/poczta/autoryzacja i skonfiguruj poprawnie program pocztowyco ciekawe maile wysyłają i odbierają się normalnie za pomocą tego konta pomimo komunikatu, który jednak mocno mnie drażni.
porady znalezione w google są na nic...
wygląda to tak jakby ten jeden niewysłany mail nadal próbował się wysłać...ale skrzynka nadawcza jest pusta (0kb) i nigdzie go nie widać.
może ktoś będzie w stanie mi pomóc?