PDA

Zobacz pełną wersję : Uzywany D300



photoholic
27-04-2010, 15:07
Witam

Zamierzam kupic uzywany D300 i prosilbym o opinie na co glownie zwracac uwage testujac go.
Jako uzytkownicy tegoz aparatu z pewnoscia wiecie co ewentualnie moze byc nie tak.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Slawek Wojtczak
27-04-2010, 15:34
Niedawno był taki sam temat!

photoholic
27-04-2010, 16:01
OK znalazlem post

Sorki za dubla