Witam

Zamierzam kupic uzywany D300 i prosilbym o opinie na co glownie zwracac uwage testujac go.
Jako uzytkownicy tegoz aparatu z pewnoscia wiecie co ewentualnie moze byc nie tak.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.