PDA

Zobacz pełną wersję : Reklama Canona



bloodcrawler
21-04-2010, 16:53
http://vimeo.com/7567271?hd=1

Może było, może nie, w każdym razie pozytywnie ;).

Oraz behind the scenes http://www.youtube.com/watch?v=P8VmzHZOGBY

fafniak
21-04-2010, 17:05
:) ale nie robione canonem tylko kamerą

nem
21-04-2010, 17:06
A skąd wiesz? :P

edit: dobra, już wiem.

hawk
21-04-2010, 17:08
A wypatrzył ktoś Nikona? Nawet dwa razy się pojawia :)

Leatherface
21-04-2010, 17:24
Fajna reklama :)