http://vimeo.com/7567271?hd=1
Może było, może nie, w każdym razie pozytywnie.
Oraz behind the scenes http://www.youtube.com/watch?v=P8VmzHZOGBY
Szukaj
http://vimeo.com/7567271?hd=1
Może było, może nie, w każdym razie pozytywnie.
Oraz behind the scenes http://www.youtube.com/watch?v=P8VmzHZOGBY
Ostatnio edytowane przez bloodcrawler ; 21-04-2010 o 16:55
czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było
ale nie robione canonem tylko kamerą
A skąd wiesz? :P
edit: dobra, już wiem.
Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie
A wypatrzył ktoś Nikona? Nawet dwa razy się pojawia![]()
Skontaktuj się z nami