PDA

Zobacz pełną wersję : Pas biodrowy



marbed
16-04-2010, 22:50
Zastanawiam się nad rezygnacją z plecaka na rzecz pasa biodrowego współpracującego z torbą i sakwami na obiektywy. Jeśli ktokolwiek z szanownego koleżeństwa ma na tym polu doświadczenie i zechce się nim podzielić to będę wdzięczny.

Mariusz888
16-04-2010, 23:02
Nie chcę nic mówić ale 3 wątki niżej jest...
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=131516
nie wiem czy już przeglądałeś - jeśli nie to zawsze coś ;)
Ja założyłem też takie wątek:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=137230
który też jest generalnie o tym :)