Zobacz pełną wersję : Problem z lustrem w d700
Kupilam uzywany aparat i kolega uswiadomil mi,ze strasznie wolno robi zdjecia.Od poczatku mialam takie wrazenie,jednak,,,,bagatelizowalam to.Działa tak,jakby wolno opadalo lustro.co zrobic?
przestaw raw z 14 na 12 bit
Mam juz,mialam ustawione na zdjecia nieskompresowane 12 bit czyli to nie to.
Ktos pomoze?????????????
Zobacz czy nie masz ustawionego opadania lusta z opoznieniem.czyli MENU USTAWIEN OSOBISTYCH/ zakladka d i potem d9 "tryb opoznienia ekspozycji" . Moze masz ON ?
Paweł Kania
08-04-2010, 21:19
Zrób reset aparatu jak kupiłaś używany i ustaw sama wszytsko pod siebie.
Zobacz czy nie masz ustawionego opadania lusta z opoznieniem.czyli MENU USTAWIEN OSOBISTYCH/ zakladka d i potem d9 "tryb opoznienia ekspozycji" . Moze masz ON ?
Stawiam, że nawet napewno masz ON. ;-)
To jest raczej wyprzedzające podniesienie a nie opóźnienie opadania. Można się raczej dużo wcześniej kapnąć, bo coś jakby duża część zdjęć powinna w ogóle być o butach np.
Wiec jednak mialem racje.... d9
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=1846862#post1846862
Szkoda tylko , ze autorka umieszcza te same posty w kilku miejscach i okazuje sie , ze niepotrzebnie piszemy tutaj skoro problem zazegnany od 2 godzin.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.