PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z lustrem w d700



gagasia
08-04-2010, 18:44
Kupilam uzywany aparat i kolega uswiadomil mi,ze strasznie wolno robi zdjecia.Od poczatku mialam takie wrazenie,jednak,,,,bagatelizowalam to.Działa tak,jakby wolno opadalo lustro.co zrobic?

wywar
08-04-2010, 18:53
przestaw raw z 14 na 12 bit

gagasia
08-04-2010, 19:23
a gdzie to sie zmienia?

gagasia
08-04-2010, 19:25
Mam juz,mialam ustawione na zdjecia nieskompresowane 12 bit czyli to nie to.
Ktos pomoze?????????????

Jarek78
08-04-2010, 21:14
Zobacz czy nie masz ustawionego opadania lusta z opoznieniem.czyli MENU USTAWIEN OSOBISTYCH/ zakladka d i potem d9 "tryb opoznienia ekspozycji" . Moze masz ON ?

Paweł Kania
08-04-2010, 21:19
Zrób reset aparatu jak kupiłaś używany i ustaw sama wszytsko pod siebie.

Meggido
08-04-2010, 21:31
Zobacz czy nie masz ustawionego opadania lusta z opoznieniem.czyli MENU USTAWIEN OSOBISTYCH/ zakladka d i potem d9 "tryb opoznienia ekspozycji" . Moze masz ON ?
Stawiam, że nawet napewno masz ON. ;-)

maki
08-04-2010, 21:48
To jest raczej wyprzedzające podniesienie a nie opóźnienie opadania. Można się raczej dużo wcześniej kapnąć, bo coś jakby duża część zdjęć powinna w ogóle być o butach np.

Jarek78
08-04-2010, 22:25
Wiec jednak mialem racje.... d9

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=1846862#post1846862

Szkoda tylko , ze autorka umieszcza te same posty w kilku miejscach i okazuje sie , ze niepotrzebnie piszemy tutaj skoro problem zazegnany od 2 godzin.