PDA

Zobacz pełną wersję : D700 balans bieli



MariuszF
04-04-2010, 21:32
Dzien dobry.
Wiecie moze, czy poprawiono juz dzialanie automatycznego balansu bieli w D700 ? pamietam, ze tuz po premierze tego korpusu balans zyl wlasnym zyciem, szczegolnie przy fotografowaniu w swietle sztucznym...

dziekuje, pozdrawiam, m

prz3mo
04-04-2010, 21:37
Dzien dobry.
Wiecie moze, czy poprawiono juz dzialanie automatycznego balansu bieli w D700 ? pamietam, ze tuz po premierze tego korpusu balans zyl wlasnym zyciem, szczegolnie przy fotografowaniu w swietle sztucznym...

dziekuje, pozdrawiam, m

Niektórzy twierdzą, że ostatni firmware trochę sytuacją z AWB w D700 poprawił. Ja nie zauważyłem. AWB działa jak działa, w moim odczuciu zdecydowanie gorzej niż choćby w D80, którego także używam.
Jednak jest o tym naprawdę sporo na forum, jeszcze jeden temat, o tym traktujący jest naprawdę zbędny. Proszę użyć wyszukiwarki i ewentualne pytania dot. tego zagadnienia pisać w istniejących już o tym tematach.