Dzien dobry.
Wiecie moze, czy poprawiono juz dzialanie automatycznego balansu bieli w D700 ? pamietam, ze tuz po premierze tego korpusu balans zyl wlasnym zyciem, szczegolnie przy fotografowaniu w swietle sztucznym...
dziekuje, pozdrawiam, m
Szukaj





Skontaktuj się z nami