Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    MariuszF
    Gość

    Domyślnie D700 balans bieli

    Dzien dobry.
    Wiecie moze, czy poprawiono juz dzialanie automatycznego balansu bieli w D700 ? pamietam, ze tuz po premierze tego korpusu balans zyl wlasnym zyciem, szczegolnie przy fotografowaniu w swietle sztucznym...

    dziekuje, pozdrawiam, m

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MariuszF Zobacz posta
    Dzien dobry.
    Wiecie moze, czy poprawiono juz dzialanie automatycznego balansu bieli w D700 ? pamietam, ze tuz po premierze tego korpusu balans zyl wlasnym zyciem, szczegolnie przy fotografowaniu w swietle sztucznym...

    dziekuje, pozdrawiam, m
    Niektórzy twierdzą, że ostatni firmware trochę sytuacją z AWB w D700 poprawił. Ja nie zauważyłem. AWB działa jak działa, w moim odczuciu zdecydowanie gorzej niż choćby w D80, którego także używam.
    Jednak jest o tym naprawdę sporo na forum, jeszcze jeden temat, o tym traktujący jest naprawdę zbędny. Proszę użyć wyszukiwarki i ewentualne pytania dot. tego zagadnienia pisać w istniejących już o tym tematach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •