Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Bruzdy 2
Proszę o uwagi i porady.
Pozdrawiam
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img51.imageshack.us/i/acc26312zmiany.jpg/)
podoba się, B&W próbowałeś?
Kompozycja i kadr bardzo mi się podobają! Dobry podział, klarowny temat. Widać, że cała sprawa jest przemyślana.
Jeśli zaś chodzi o kolory... Sam nie wiem :) Patrzę i patrzę, niby coś mi nie gra z tym niebem, ale nic mi póki co mądrego do głowy nie przyszło... Jeśli przyjdzie - dam znać ;)
Podsumowując, jak dla mnie jest to na pewno praca na plus.
Podobnie jak przedmowca, te kolory jakieś takie... no nie mowia do mnie ;) Przekonwertowalbym to na BW :D
Kadr bardzo dobry!!
Nikonozaur
07-03-2010, 19:46
Tak, kolory na glebie i ostrość trochę nie teges... :-?
Bardzo dziękuję za uwagi, zdjęcia poza kadrowaniem są bez obróbki z prostego powodu , jestem na razie z tego tematu bardzo słaby , dotyczy to też konwersji do BW. Myślę że najpierw powinienem opanować sztukę przynajmniej poprawnego fotografowania/ekspozycja , kadr/ a potem przejść do obróbki . Co o tym myślicie.
Pablo 77
07-03-2010, 21:06
Kadr ok,ale śnieg nie taki:)
Borri Ci wytłumaczy:)
ja (jak juz raczej wiadomo :mrgreen: ) inny jestem wiec powiem ze mimo wszystko probowalbym wyprostowac horyzont do ladnego poziomu. Uksztaltowanie terenu uksztaltowaniem terenu a horyzont horyzontem
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.