Zobacz pełną wersję : Zenit Digital
Czarny73
27-02-2010, 16:56
Nie wiem czy było, ale znalazłem taką ciekawostkę.
www.featurefoto.yoyo.pl/?m=200903
No z tym Heliosem 50mm F1.1 może być bardzo fajny tandem. Trzymam kciuki za powrót legendy !!! Pierwszy słowiański FF :)
Data sugeruje, ze to turboelofejk czyt. wigilia primaaprilisowa.
Czarny73
27-02-2010, 17:11
No stałeczka faktycznie niezła F 1.1, ale zoom 15-80 ze światłem 2.4 też niczego sobie.
Czarny73
27-02-2010, 17:14
Data sugeruje, ze to turboelofejk czyt. wigilia primaaprilisowa.
No tak, było by zbyt piękne, żeby było prawdziwe :-D
Zdjęcie jakiegoś Canona ktoś przerobił i tyle. Ale z tym ekranem to ktoś przesadził :P.
o ktoś miał wenę ale brak zdolności graficznych. Swoja drogą jak można być takim beztalenciem?
15-80/2.4 na FF? To by pewnie mialo wielkosc 200/2...
no tak fakt ktoś mógł się bardziej postarać masakrując tego Canona :)
ale wiadomość pobudza wyobraźnie ale raczej tylko wyobraźnie :D
Dla lamerów jak ulał. Patrząc na zdjęcie i zasłoniecie wydumanym ekranem podstawowych klawiszy skłania ku refleksji-fejk na niskim poziomie. Choć chciałoby się by była to prawda. Swóją drogą-znając fantazję przy kopiowaniu przez radzieckich konstruktorów-wszystko mogloby być możliwe.
Dla lamerów jak ulał. Patrząc na zdjęcie i zasłoniecie wydumanym ekranem podstawowych klawiszy skłania ku refleksji-fejk na niskim poziomie. Choć chciałoby się by była to prawda. Swóją drogą-znając fantazję przy kopiowaniu przez radzieckich konstruktorów-wszystko mogloby być możliwe.
Dzisiaj to Chinczycy maja koszulke lidera w kopiowaniu. Moze niedlugo zobaczymy jakies chinskie FF - Conan D5 ;)
MacGyver
04-03-2010, 02:36
Autor tego fake mógł się zdecydowane bardziej postarać. Pomijając foto to zoomy też jakieś takie bardziej cropowe są.
No ale Chińczycy, CI to prędzej czy później wypuszczą na rynek jakiś nowy system. Pytanie tylko czy podrobią jakiś konkretny czy też pokusza się o miksa z kilku :-)
a chinole coś swojego mają? Przecież oni brutalnie bez pierniczenia kopiują jak się da mając w D wszystkich
a chinole coś swojego mają? Przecież oni brutalnie bez pierniczenia kopiują jak się da mając w D wszystkich
chińska porcelana jest chyba chińska, ale głowy nie dam ;)
a tam pewnie podpierniczyli japońcom
Mur mają. Lecz to inne czasy, inna filozofia była.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.