PDA

Zobacz pełną wersję : Zenit Digital



Czarny73
27-02-2010, 16:56
Nie wiem czy było, ale znalazłem taką ciekawostkę.

www.featurefoto.yoyo.pl/?m=200903

2Cresky
27-02-2010, 17:03
No z tym Heliosem 50mm F1.1 może być bardzo fajny tandem. Trzymam kciuki za powrót legendy !!! Pierwszy słowiański FF :)

shaolin
27-02-2010, 17:11
Data sugeruje, ze to turboelofejk czyt. wigilia primaaprilisowa.

Czarny73
27-02-2010, 17:11
No stałeczka faktycznie niezła F 1.1, ale zoom 15-80 ze światłem 2.4 też niczego sobie.

Czarny73
27-02-2010, 17:14
Data sugeruje, ze to turboelofejk czyt. wigilia primaaprilisowa.

No tak, było by zbyt piękne, żeby było prawdziwe :-D

The Fly
28-02-2010, 21:49
Zdjęcie jakiegoś Canona ktoś przerobił i tyle. Ale z tym ekranem to ktoś przesadził :P.

tomitom
01-03-2010, 14:39
o ktoś miał wenę ale brak zdolności graficznych. Swoja drogą jak można być takim beztalenciem?

Jakubas
03-03-2010, 14:10
15-80/2.4 na FF? To by pewnie mialo wielkosc 200/2...

life
03-03-2010, 17:10
no tak fakt ktoś mógł się bardziej postarać masakrując tego Canona :)

ale wiadomość pobudza wyobraźnie ale raczej tylko wyobraźnie :D

Alonzo
04-03-2010, 00:07
Dla lamerów jak ulał. Patrząc na zdjęcie i zasłoniecie wydumanym ekranem podstawowych klawiszy skłania ku refleksji-fejk na niskim poziomie. Choć chciałoby się by była to prawda. Swóją drogą-znając fantazję przy kopiowaniu przez radzieckich konstruktorów-wszystko mogloby być możliwe.

Jakubas
04-03-2010, 02:26
Dla lamerów jak ulał. Patrząc na zdjęcie i zasłoniecie wydumanym ekranem podstawowych klawiszy skłania ku refleksji-fejk na niskim poziomie. Choć chciałoby się by była to prawda. Swóją drogą-znając fantazję przy kopiowaniu przez radzieckich konstruktorów-wszystko mogloby być możliwe.

Dzisiaj to Chinczycy maja koszulke lidera w kopiowaniu. Moze niedlugo zobaczymy jakies chinskie FF - Conan D5 ;)

MacGyver
04-03-2010, 02:36
Autor tego fake mógł się zdecydowane bardziej postarać. Pomijając foto to zoomy też jakieś takie bardziej cropowe są.

No ale Chińczycy, CI to prędzej czy później wypuszczą na rynek jakiś nowy system. Pytanie tylko czy podrobią jakiś konkretny czy też pokusza się o miksa z kilku :-)

tomitom
05-03-2010, 08:55
a chinole coś swojego mają? Przecież oni brutalnie bez pierniczenia kopiują jak się da mając w D wszystkich

jarecky
05-03-2010, 12:11
a chinole coś swojego mają? Przecież oni brutalnie bez pierniczenia kopiują jak się da mając w D wszystkich

chińska porcelana jest chyba chińska, ale głowy nie dam ;)

tomitom
05-03-2010, 13:31
a tam pewnie podpierniczyli japońcom

Alonzo
05-03-2010, 21:35
Mur mają. Lecz to inne czasy, inna filozofia była.