jurek53
24-02-2010, 14:42
Witam.
Mam D200, używam kart 4 GB zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w instrukcji.
Moje skromne pytanie.
Czy D200 będzie pracować poprawnie z kartami o wyższej pojemności (>4 GB)? Dotychczas nie próbowałem takiego rozwiązania ściśle stosując się do wytycznych zawartych w instrukcji aparatu.
Pozdrowienia Jurek53.
Mam D200, używam kart 4 GB zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w instrukcji.
Moje skromne pytanie.
Czy D200 będzie pracować poprawnie z kartami o wyższej pojemności (>4 GB)? Dotychczas nie próbowałem takiego rozwiązania ściśle stosując się do wytycznych zawartych w instrukcji aparatu.
Pozdrowienia Jurek53.