Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Karta do D200.

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    22

    Domyślnie Karta do D200.

    Witam.
    Mam D200, używam kart 4 GB zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w instrukcji.
    Moje skromne pytanie.
    Czy D200 będzie pracować poprawnie z kartami o wyższej pojemności (>4 GB)? Dotychczas nie próbowałem takiego rozwiązania ściśle stosując się do wytycznych zawartych w instrukcji aparatu.
    Pozdrowienia Jurek53.

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar kes25
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Wyszków/Warszawa
    Posty
    65

    Domyślnie

    Ja mam 8GB Kingstona i działa
    D700, D200, Fuji S3 Pro, F80 i 5 słoików
    http://photokes.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •