PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon D50



Arkot
11-11-2006, 20:38
Witam, wszystkich forumowiczów, nareszcie cena D50 jest dla mnie przystępna , prosze o rade i opinie czy warto kupić , jak z awaryjnością i inne uwagi , bede serdecznie wdzięczny za wszelkie informacje .

bacanski
11-11-2006, 21:00
otworz jakis topic z tytulem d50 i masz odpowiedz... SZUKAJ...

sprocket
11-11-2006, 21:04
Dziwne - sprawdzales caly czas cene a nie zapoznawales sie z tym aparatem?

pilon
12-11-2006, 00:16
Polecam opcję SZUKAJ, a tak poza tym to trzeba iść do sklepu i pomacać...ja poszedłem do MM, pomacałem 350D - zachciało mi się śmiać, D50 - pomyślałem że nieźle, D70s - zakochałem się... więc wiadomo ;)

drakenus77
12-11-2006, 00:26
Witam, wszystkich forumowiczów, nareszcie cena D50 jest dla mnie przystępna , prosze o rade i opinie czy warto kupić , jak z awaryjnością i inne uwagi , bede serdecznie wdzięczny za wszelkie informacje .

## z zalet : dobrze siedzi jest poreczniejszy niz canon 350d , szybki ,lekki, prawie to samo co d70,

wady : brak podswietlenia gornego wyswietlacza, brak przelaczania na aparacie pomiaru swiatla,mala wada jest iso zaczynajace sie od 200 , mogla by byc matryca CMOS a nie stara matryca SONEGO ccd :(

podsumowanie dobry aparat na dobre swiatlo ! stosunek cena mozliwosci 5-

przykladowe foty z d50 i kitowych kitow (18-55,55-200)

http://www.airfoto.pl/index.php?module=Photos&action=Search&id=311&type=id_u
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=10214

tomett
12-11-2006, 00:35
D50 to naprawde swietne body dla poczatkujacego uzytkownika DSLR. Bedziesz zadowolony, bierz bez wachania ciesz sie...ja tak zrobilem i nie zaluje;)

tumiwisizm
13-11-2006, 13:52
vtd

Adam Trzcionka
13-11-2006, 14:08
mogla by byc matryca CMOS a nie stara matryca SONEGO ccd :(

podsumowanie dobry aparat na dobre swiatlo !

D50 jest dobry na każde światło, pod względem szumów, w stajni nikona to jest fenomen, rzuć okiem:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img297.imageshack.us/img297/8514/lumigraphpd2.gif)

gar_krk
13-11-2006, 14:20
jesli chodzi o awaryjnosc to roznie bywa ale moj egzemplarz ma na liczniku 14000 i ma sie dobrze