PDA

Zobacz pełną wersję : Manfrotto 055 Pro + 804RC2 3D Head



Calme
06-11-2006, 23:37
Ostatnio zastanawiam sie nad takim zestawem - czy ktos moze ma go i moglby napisac jak sie sprawuje- jakies male takie podsumowanie ?

Calme
07-11-2006, 09:48
Hmm nikt nie mial stycznosci ???

Sławek
07-11-2006, 10:13
Mam w połowie tylko podobny zestaw czyli głowicę 804RC2. Spełnia swoje zadania. Ładnie działa we wszystkie strony. Jak zablokuję to jest stabilna. W zasadzie ciężko się rozpisywać. Do krajobrazów, portretów i innych gdzie nie trzeba szybko celować jest w porządku. W tej chwili jednak pewnie bym wybrał jakąś kulową (szczególnie jeśli chodzi o makro)

Pozdrawiam
Sławek

ALF
07-11-2006, 11:24
parafrazując słowa churchila...manfrotto 055PROB to zwykły, amatorski statyw, ale problem polega na tym, że jeszcze nikt nie zrobił lepszego za te pieniądze :D

Calme
07-11-2006, 16:20
Zamowilem - zobaczymy co z tego bedzie ;')

Mikołaj
07-11-2006, 18:39
mam taki zestaw jest w porządku. wielu ludzi mi go polecało. statyw metalowy stabiny, głowica plastikowa i trochę boje się dokręcić mocniej wolałbym metalową ale ogulnie jest w porządku.

Calme
13-11-2006, 14:50
Zestaw juz sprawdzony w terenie - spokojnie moge polecic :)
Wyrabia kondycje ciezarem hehehe