PDA

Zobacz pełną wersję : Pilot do D5000



Michaelg
23-12-2009, 21:45
Witam ,
jaki pilot należy dokupić do D5000 żeby z nim się rozumiał?

Michaelg
23-12-2009, 23:59
Ok znalazłem ML-L3

Pozdrawiam.

Amazaque
25-03-2010, 20:01
MML3 też działa ;)

telly
29-03-2010, 22:19
A mi działa świetnie podróbka Phottixa za pół tej ceny.

Duder
30-03-2010, 00:16
A jaka to dokładnie podróbka?Może taki :http://allegro.pl/item966303680_pilot_phottix_6w1_nikon_d50_d70_d70s _d80_d90_ml_l3.html .Jeśli tak to czy możesz sterować zoomem?

telly
30-03-2010, 00:38
Logo takie samo, pilot inny, kupiny dość dawno, ale cały czas działa bez zarzutu. Kasa podobna. O szczegóły sugeruję pytać sprzedającego.

Jeśli tak to czy możesz sterować zoomem?

Czyli co robić? :-o
Bo albo nie rozumiem pytania, albo jestem do tyłu.
;)

Duder
30-03-2010, 02:51
No normalnie - naciskasz W=zoom do tyłu(szerzej),naciskasz T=zoom tele.Jak w kompakcie,he,he.

telly
31-03-2010, 17:07
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=138727