Witam ,
jaki pilot należy dokupić do D5000 żeby z nim się rozumiał?
Szukaj
Witam ,
jaki pilot należy dokupić do D5000 żeby z nim się rozumiał?
Ok znalazłem ML-L3
Pozdrawiam.
MML3 też działa![]()
A mi działa świetnie podróbka Phottixa za pół tej ceny.
A jaka to dokładnie podróbka?Może taki :http://allegro.pl/item966303680_pilo...d90_ml_l3.html .Jeśli tak to czy możesz sterować zoomem?
A new shit has come to light...
No normalnie - naciskasz W=zoom do tyłu(szerzej),naciskasz T=zoom tele.Jak w kompakcie,he,he.
A new shit has come to light...
Skontaktuj się z nami