Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pilot do D5000

  1. #1

    Domyślnie Pilot do D5000

    Witam ,
    jaki pilot należy dokupić do D5000 żeby z nim się rozumiał?

  2. #2

    Thumbs up

    Ok znalazłem ML-L3

    Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    MML3 też działa

  4. #4

    Domyślnie

    A mi działa świetnie podróbka Phottixa za pół tej ceny.

  5. #5

    Domyślnie

    A jaka to dokładnie podróbka?Może taki :http://allegro.pl/item966303680_pilo...d90_ml_l3.html .Jeśli tak to czy możesz sterować zoomem?
    A new shit has come to light...

  6. #6

    Domyślnie

    Logo takie samo, pilot inny, kupiny dość dawno, ale cały czas działa bez zarzutu. Kasa podobna. O szczegóły sugeruję pytać sprzedającego.
    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Jeśli tak to czy możesz sterować zoomem?
    Czyli co robić?
    Bo albo nie rozumiem pytania, albo jestem do tyłu.

  7. #7

    Domyślnie

    No normalnie - naciskasz W=zoom do tyłu(szerzej),naciskasz T=zoom tele.Jak w kompakcie,he,he.
    A new shit has come to light...

  8. #8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •