Zobacz pełną wersję : Pilot do D70s
Jakie rodzaje uniwersalnych pilotów nadadzą się do D70s? Chodzi mi o konkretne modele, które Wam działają i na jakie "kody" reaguje D70s.
ech to pokolenie dzieci neostrady
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=9687
Pilot do aparatów foto firmy Elmak. Cena 51 zł.
http://www.elmak.pl/index.php?option=com_phpshop&page=shop.browse&category_id=18&ext=opis&lang=pl
Czy ktoś używa?
Znalazłem 1 opienię. Czy ktoś coś dorzuci?
Jeśli już, to polecam tego:
http://www.allegro.pl/item139557297__najlepszy_pilot_do_nikona_i_canona_ hit_.html
Przepraszam za spam :oops: ale naprawdę jego funkcjonalność jest o wiele wyższa od pozostałych dostępnych na rynku.
invictus
11-11-2006, 09:25
oryginalny pilot nikona do pasujacy do d70 mozna dostac juz za 80 zl, wiec czy nie lepiej dozucic te 20/30 zl i kupil oryginal?
http://allegro.pl/item140607611_nikon_pilot_ml_l3_ml_l3_nowy_f_vat.h tml
Gawronnek
11-11-2006, 10:23
osobiście posiadam ten http://www.allegro.pl/item133481094_pilot_do_nikon_d80_d70_s_d50_zam_ml_ l3_.html (http://www.allegro.pl/item133481094_pilot_do_nikon_d80_d70_s_d50_zam_ml_ l3_.html) działa bez problemy, mam jeszcze jeden uniwersalny do TV Thomson ROC 145 z D70 działała idealnie a kosztował 12 zł
czasami tak się dziwię......kupujecie sprzęt - body, szkła, karty i inne klamoty za sporą kase liczoną w tysiącach złotych a szczędzicie na pilocie który kosztuje poniżej 100 zł :???:
Jarko_wawa
11-11-2006, 13:53
ML-L3 oryginalny, niedrogi, mały i poręczny. Czego wiecej oczekujesz? 20 czy 30 zl nie robi Ci chyba wielkiej roznicy przy zakupie na lata. Jak dobrze pamietam kosztowal mnie 75 zl na gieldzie foto bo kupowalem jeszcze kilka innych *******ek.
Pozdrawiam
Fodo - masz prawo się oczywiście dziwić - teraz pilot zdecydowanie potaniał, ale 2 lata temu to był większy wydatek. A ja przez ostatnie 2,5 roku użyłem go 3 razy. Po co miałbym wydawać 100 zł, skoro mój uniwersalny kosztował grosze, a słuzyc może również do innych cełów. Temat pilotów poruszany był wiele razy - warto poszukac - były modele, kody, ktoś schematy linkował.
Aktualnie mam tego pilota http://www.allegro.pl/item139557297__najlepszy_pilot_do_nikona_i_canona_ hit_.html
Ktoś dobrze pomyślał o użytkownikach. Jest naprawde funkcjonalny - bardziej poręczny wg mnie niz oryginał ze względu na wielkość i kształt , możliwość podpięcia go do paska aparatu . Ma nawet mini latarkę na malutkiej białej diodzie LED przydatną posiadaczom D50 ze względu na brak podświetlenia zewnętrznego wyświetlacza ktora daje akurat tyle światła zeby oświetlić LCD a nie oślepić fotografującego na dłuzsza chwilę. Zasilany dwoma bateriami LR1130 które są dostępne w większości punktów sprzedajacych baterie i akumulatorki . W pudełku znajdziemy również oprócz instrukcji mały gadzet ktorego jeszcze nie udało mi sie wypróbować - mini lusterko na specjalnie ukształtowanym wysięgniku ktore za pomocą gumki recepturki możemy zaczepić je do obiektywu i tym samym poprawić działanie pilota w warunkach gorszego działania gdy wyzwalamy migawkę stojąc z tyłu aparatu.
Gawronnek
11-11-2006, 21:56
Fodo a czemu przepłacać nawet 20-40 zł skoro można mieć to samo za mniejszą kasę, co tu ma do rzeczy za ile kupuje się aparat
oryginalny pilot nikona do pasujacy do d70 mozna dostac juz za 80 zl, wiec czy nie lepiej dozucic te 20/30 zl i kupil oryginal?
No właśnie.
Moim zdaniem daje on więcej niż oryginał.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.