Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pilot do D70s

  1. #1

    Domyślnie Pilot do D70s

    Jakie rodzaje uniwersalnych pilotów nadadzą się do D70s? Chodzi mi o konkretne modele, które Wam działają i na jakie "kody" reaguje D70s.
    D70s + Nikkor 18-70 ED + Sigma 70-300 APO DG Macro + ML-L3


  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Pilot do aparatów foto firmy Elmak. Cena 51 zł.
    http://www.elmak.pl/index.php?option...t=opis&lang=pl
    Czy ktoś używa?

    Znalazłem 1 opienię. Czy ktoś coś dorzuci?
    Ostatnio edytowane przez artfo ; 05-11-2006 o 15:30

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli już, to polecam tego:
    http://www.allegro.pl/item139557297_...nona_hit_.html

    Przepraszam za spam ale naprawdę jego funkcjonalność jest o wiele wyższa od pozostałych dostępnych na rynku.

  5. #5

    Domyślnie

    oryginalny pilot nikona do pasujacy do d70 mozna dostac juz za 80 zl, wiec czy nie lepiej dozucic te 20/30 zl i kupil oryginal?

    http://allegro.pl/item140607611_niko...owy_f_vat.html

  6. #6

    Domyślnie

    osobiście posiadam ten http://www.allegro.pl/item133481094_pilot_do_nikon_d80_d70_s_d50_zam_ml_ l3_.html działa bez problemy, mam jeszcze jeden uniwersalny do TV Thomson ROC 145 z D70 działała idealnie a kosztował 12 zł
    pozdrawiam Piotr


  7. #7

    Domyślnie

    czasami tak się dziwię......kupujecie sprzęt - body, szkła, karty i inne klamoty za sporą kase liczoną w tysiącach złotych a szczędzicie na pilocie który kosztuje poniżej 100 zł

  8. #8

    Domyślnie

    ML-L3 oryginalny, niedrogi, mały i poręczny. Czego wiecej oczekujesz? 20 czy 30 zl nie robi Ci chyba wielkiej roznicy przy zakupie na lata. Jak dobrze pamietam kosztowal mnie 75 zl na gieldzie foto bo kupowalem jeszcze kilka innych *******ek.

    Pozdrawiam
    D3, D200, D70s, SB800 masa szkieł + 2x Bowens Esprit Gemini 500 z generatorem .... i studio w Warszawie + warsztaty foto www.fotosima.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Fodo - masz prawo się oczywiście dziwić - teraz pilot zdecydowanie potaniał, ale 2 lata temu to był większy wydatek. A ja przez ostatnie 2,5 roku użyłem go 3 razy. Po co miałbym wydawać 100 zł, skoro mój uniwersalny kosztował grosze, a słuzyc może również do innych cełów. Temat pilotów poruszany był wiele razy - warto poszukac - były modele, kody, ktoś schematy linkował.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Aktualnie mam tego pilota http://www.allegro.pl/item139557297_...nona_hit_.html
    Ktoś dobrze pomyślał o użytkownikach. Jest naprawde funkcjonalny - bardziej poręczny wg mnie niz oryginał ze względu na wielkość i kształt , możliwość podpięcia go do paska aparatu . Ma nawet mini latarkę na malutkiej białej diodzie LED przydatną posiadaczom D50 ze względu na brak podświetlenia zewnętrznego wyświetlacza ktora daje akurat tyle światła zeby oświetlić LCD a nie oślepić fotografującego na dłuzsza chwilę. Zasilany dwoma bateriami LR1130 które są dostępne w większości punktów sprzedajacych baterie i akumulatorki . W pudełku znajdziemy również oprócz instrukcji mały gadzet ktorego jeszcze nie udało mi sie wypróbować - mini lusterko na specjalnie ukształtowanym wysięgniku ktore za pomocą gumki recepturki możemy zaczepić je do obiektywu i tym samym poprawić działanie pilota w warunkach gorszego działania gdy wyzwalamy migawkę stojąc z tyłu aparatu.
    Ostatnio edytowane przez sjm ; 11-11-2006 o 19:51
    SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )

    "lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •