PDA

Zobacz pełną wersję : Benro MP-98



lazik_s
11-12-2009, 23:56
Szukam odpowiedniego dla mnie statywu i wpadłem na taki monopod z trójnogiem. Jest wysoki co dla mojego wzrostu jest nie do przecenienia i w pierwszym kontakcie wygląda na dość solidny. Chciałbym się jednak dowiedzieć od was jak wygląda sprawa stabilności takiego monopodu z trójnogiem. Nadaje się do zdjęć nocnych czy może lepszy normalny statyw?

lazik_s
14-12-2009, 20:08
I co nikt nic nie podpowie? Nikt nie miał styczności z tym modelem lub MP-91, MP-96?

Slawek Wojtczak
14-12-2009, 23:35
ja mam tylko Benro MP-68 M8 z czystym sumieniem mogę polecić