Szukam odpowiedniego dla mnie statywu i wpadłem na taki monopod z trójnogiem. Jest wysoki co dla mojego wzrostu jest nie do przecenienia i w pierwszym kontakcie wygląda na dość solidny. Chciałbym się jednak dowiedzieć od was jak wygląda sprawa stabilności takiego monopodu z trójnogiem. Nadaje się do zdjęć nocnych czy może lepszy normalny statyw?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami