PDA

Zobacz pełną wersję : Benro GH-2



Slawek Wojtczak
06-12-2009, 17:25
Witam!
Czy głowica GH-2, będzie dobrym wyborem do zestawu D300 + grip + 300/4 lub 300/2.8 Statyw to MF 055XPROB.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
Sławek

mirek
06-12-2009, 17:45
Z D 700 i 70-200 sprawdza sie :mrgreen: