Witam!
Czy głowica GH-2, będzie dobrym wyborem do zestawu D300 + grip + 300/4 lub 300/2.8 Statyw to MF 055XPROB.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Sławek
Szukaj
Witam!
Czy głowica GH-2, będzie dobrym wyborem do zestawu D300 + grip + 300/4 lub 300/2.8 Statyw to MF 055XPROB.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Sławek
Ostatnio edytowane przez Slawek Wojtczak ; 06-12-2009 o 17:28
Skontaktuj się z nami