kaczor-d3
11-11-2009, 18:08
Witam, przeszukałem forum i nie znalazlem odpowiedzi na pytanie, jezeli jest to bardzo przepraszam.
No wiec mam pytanie jak zrobic taka panorama http://1.bp.blogspot.com/_jKpdqKoMMWE/SZonGpNG7YI/AAAAAAAAA4o/yV-qAaOsZGU/s400/panorama2.jpg , oraz w jakim oprogramowaniu to polaczyc wszystko?
No wiec mam pytanie jak zrobic taka panorama http://1.bp.blogspot.com/_jKpdqKoMMWE/SZonGpNG7YI/AAAAAAAAA4o/yV-qAaOsZGU/s400/panorama2.jpg , oraz w jakim oprogramowaniu to polaczyc wszystko?