PDA

Zobacz pełną wersję : panorama



kaczor-d3
11-11-2009, 18:08
Witam, przeszukałem forum i nie znalazlem odpowiedzi na pytanie, jezeli jest to bardzo przepraszam.
No wiec mam pytanie jak zrobic taka panorama http://1.bp.blogspot.com/_jKpdqKoMMWE/SZonGpNG7YI/AAAAAAAAA4o/yV-qAaOsZGU/s400/panorama2.jpg , oraz w jakim oprogramowaniu to polaczyc wszystko?

rg2000
11-11-2009, 18:34
Był wątek o planetach, poszukaj.

kaczor-d3
11-11-2009, 19:35
jezeli mozna spytac co maja planety do panoramy?

kaczor-d3
11-11-2009, 20:21
znalazlem dzieki! temat do zamkniecia