Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: panorama

  1. #1

    Domyślnie panorama

    Witam, przeszukałem forum i nie znalazlem odpowiedzi na pytanie, jezeli jest to bardzo przepraszam.
    No wiec mam pytanie jak zrobic taka panorama http://1.bp.blogspot.com/_jKpdqKoMMW.../panorama2.jpg , oraz w jakim oprogramowaniu to polaczyc wszystko?

  2. #2

    Domyślnie

    Był wątek o planetach, poszukaj.
    FX był i się zmył...

  3. #3

    Domyślnie

    jezeli mozna spytac co maja planety do panoramy?

  4. #4

    Domyślnie

    znalazlem dzieki! temat do zamkniecia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •