Witam, przeszukałem forum i nie znalazlem odpowiedzi na pytanie, jezeli jest to bardzo przepraszam.
No wiec mam pytanie jak zrobic taka panorama http://1.bp.blogspot.com/_jKpdqKoMMW.../panorama2.jpg , oraz w jakim oprogramowaniu to polaczyc wszystko?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami