PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Thunders



renard
14-10-2009, 19:17
Witam.

Nie wiem czy to dobry dział....
Sesja z czerwca, mam lenia z bieżącymi sesjami więc pokaże "starocie" :-)
Zapraszam do komentowania.

1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://renard-gallery.pl/foto/ludzie/thunders/thunders/a.jpg)

2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://renard-gallery.pl/foto/ludzie/thunders/thunders/b.jpg)

3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://renard-gallery.pl/foto/ludzie/thunders/thunders/3.jpg)

4.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://renard-gallery.pl/foto/ludzie/thunders/thunders/5.jpg)

5.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://renard-gallery.pl/foto/ludzie/thunders/thunders/9.jpg)

6.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://renard-gallery.pl/foto/ludzie/thunders/thunders/11.jpg)

pozdrawiam

kichu
14-10-2009, 20:35
powiem tak, zdjecia sa dobre choc szalu jakiegos nie robia, np. na kazdej z grupowek sa osoby, ktorych poza/mimika mi nie do konca podchodzi (nie pasuje do reszty), np.
troche satyrycznie wyszedl 'pan z brzuszkiem' na jednym foto, na drugim bardzo sztucznie... calosc tak dobra jak najslabsze ogniwo :)

portrety fajnie, choc imho troche za lagodnie (pozy, oswietlenie) jak na stylizacje - troche za grzeczne to wszystko

renard
14-10-2009, 20:45
ten Pan z brzuszkiem... to była zupełnie inna historia...ale zespołu rozbijać nie można :-P
ah i jeszcze ta "łagodność", na tym zależało grupie. Twierdzą, że są wesołym zespołem i nie chcieli mrocznych, ostrych zdjęć etc. Jakby to każdy chciał widzieć :-)

julievna
14-10-2009, 20:47
O technice się nie wypowiem. Inaczej bym ustawiła pana z brzuchem i Panią. Figura nie jest ich najmocniejszą stroną co podkreślili oboje niekorzystnie strojem. Panią na portretowym ustawiłabym 3/4. I starałabym się skupić na jej twarzy a nie przesadnym dekolcie. Wydaje mi się, że fotograf powinien odradzać takie rzeczy, które sprawiają, że postać wygląda nieciekawie.

renard
14-10-2009, 21:00
Panią na portretowym ustawiłabym 3/4.

?


I starałabym się skupić na jej twarzy a nie przesadnym dekolcie.

Wybacz ale golf by nie pasował ;-) zresztą nikt się tutaj na dekolcie nie skupia. To raczej sprawa odbioru zdjęcia - czyli na co zwracasz uwagę :-)

julievna
15-10-2009, 19:20
Chodzi mi o lekki ukos całej sylwetki, a nie postawienie babki centralnie.
Nie mówię o golfie, mówię o lekkim przysłonięciu tego co nie wygląda apetycznie tylko przesadnie w moim mniemaniu.
Ale każdemu się podoba co innego, domyślam się, że to taka stylizacja, taka muzyka i klimat. Ja jako kobieta i jako początkująca w fotografii odradziłabym jednak coś takiego modelce.

jungli
02-11-2009, 20:51
A mnie sie podoba secik:)

pozdrawiam